Start Forum Rozrywka Konkursy i loterie Konkurs: Sezon na Orange

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      W ramach konkursu osoby, które od 09.09.2013 r. do 17.11.2013 r. doładują telefon w Orange na kartę kwotą minimum 25 zł i zgłoszą swój udział w Konkursie mogą wygrać jedną z 1332 nagród.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Konkurs: Sezon na Orange

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Orange wczoraj mnie niemiło zaskoczyło…
      Po doładowaniu przez internet kwotą 100zł otrzymałem 10zł extra na konto promocyjne… Ale po chwili przyszła wiadomość sieciowa wyświetlona na głównym ekranie o treści: ubezpiecz telefon od kradzieży uszkodzen itp wymienimy Ci go no nowy. Wcisnij OK. Nacisnąłem OK. Nastepna wiadomość: potwierdz OK kwota 3.99zł miesięcznie. Czy takie praktyki są legalne w Polsce? Przecież to mogło potwierdzić dziecko lub starsza babcia w pełnej nieświadomości. Pytam gdzie my żyjemy? Prawo powinno zakazać/regulować taki proceder!
      Pierwszy raz w życiu spotkałem się z taką nachalnością ze strony Orange.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Po co w ogóle przez internet? Zawsze ładuję kodem z karty zdrapki, i nie mam żadnych reklam/ ubezpieczeń etc.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Nachalnością ?? ale skorzystałeś z oferty więc czego narzekasz ?? jak ktoś nie rozumie smsa to na niego nie odpowiada od tego zacznijmy a jak ktoś odpowie to ma pecha ale dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem jest pozbycie się telefonu i ukrywanie w piwnicy nie nadajesz się na dzisiejsze czasy nawet trzęsiesz gaciami jak przychodzi sms z ubezpieczeniem telefonu…żenada 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139986

      Orange nagina bezprawnie prawo. Brzmi dziwnie,ale prawdziwe. Dają oni niby tydzien na odstąpienie od jakiejs umowy, np. na jakąś usługę dodatkową. Mimo, że odstąpi sie od tej umowy w przeciągu tygodnia oni (pod płaszczykiem błędu czy niedopatrzenia) naliczaja opłaty i opłatę aktywacyjna za ta usługę, z której sie zrezygnowało. Oszusci. Czy prawo wystarczająca chroni klientów w Polsce??

Viewing 4 reply threads
Reply To: Konkurs: Sezon na Orange
Your information: