Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Komórka dla dziecka na gwiazdkę?
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4
-
AutorWpisy
-
-
Święta zbliżają się wielkimi krokami. To ostatni dzwonek na wybranie prezentu dla własnych pociech. Duży kłopot sprawiają upominki dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym – niby jeszcze małych ale już na tyle dużych, że zwykła lalka po prostu nie wystarczy. Wśród lawiny pomysłów i życzeń pojawia się telefon komórkowy. Co robić?
-
Anonimowy
Gość18 grudnia 2008 o 10:09Liczba postów: 138994 -
Anonimowy
Gość18 grudnia 2008 o 21:38Liczba postów: 138994
-
-
AutorWpisy
Przeglądanie wątków odpowiedzi 4