Jesteś tutaj:---Kilian: tysiące sprzedanych modemów LTE w ciągu dwóch tygodni
Kilian: tysiące sprzedanych modemów LTE w ciągu dwóch tygodni2011-12-15T15:09:04+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Kilian: tysiące sprzedanych modemów LTE w ciągu dwóch tygodni

Viewing 4 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Od 29 listopada klienci sieci Plus mogą korzystać z superszybkiej technologii LTE. Z LTE można korzystać w ponad tysiąc trzystu miejscowościach w całej Polsce. Jest duże zainteresowanie tą usługą, sa już tysiące sprzedanych modemów w ciągu dwóch tygodni – powiedział dziennikarzom wiceprezes Polkomtelu Krzysztof Kilian.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Kilian: tysiące sprzedanych modemów LTE w ciągu dwóch tygodni

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Cieszę się, że te telefony z LTE tak dobrze się sprzedają. Ale jak pomyslę, że Plus nie ma pokrycia sygnałem UMTS, to… żenada!

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140038

   Trzeba wybierać taką sieć która ma nadajniki tam gdzie używamy telefonu, ja np mieszkam na przedmieściach i tu jest z tym ciężko, od najbliższego nadajnika UMTS mam (dane z mapa.btsearch.pl):
   Orange 0,53km
   Play 1,33km
   T-Mobile 2km
   Plus 2,9km
   Nie trudno zgadnąć, że mam telefon w Orange

   Od najbliższego LTE mam 5,6-5,7km w takiej odległości są 4 nadajniki – ciekawe czy miałbym zasięg tego internetu na takim dystansie ?

  • adi84
   Member
   Liczba postów: 36

   Ja przepraszam ale to jest jakaś bzdura wybrałem plusa u siebie i zasięg UMTS i nie pokazuje plusa a ja mam zasięg 3g bo sprawdzałem w telefonie i testowałem. I co niby po GSM mam 3 Mbps? Zakładam, że nie zaktualizowana ta mapka.

  • Blom
   Participant
   Liczba postów: 3021

   Początek artykułu powinien brzmieć „od 29 listopada klienci sieci Plus mogą korzystać z super mega odjazdowo szybkiego internetu, który jest mega ubogi limitowo i nie opłacalny cenowo. Ale jest tak szybki i tak nowoczesny, że warto go mieć…ot dla zasady i szpanu przed laską” 🙂 Wynik sprzedaży modemów nie dziwi, skoro pociskają je gdzie się da to raz, a dwa spróbujcie zapytać w salonie czy mają zwykłe modemy np. Huawei E173 to sprzedawca odpowie „tylko LTE drogi kliencie, tylko LTE” Moim zdaniem, mimo, że prędkość internetu jest bardzo dobra to ze względu na te limity przesiadka jest nieopłacalna.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Kilian: tysiące sprzedanych modemów LTE w ciągu dwóch tygodni
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile