Start Forum Inne Hydepark Kamera szpiegowska

Viewing 1 reply thread
  • Author
    Posts
    • klepsydra
      Participant
      Liczba postów: 3

      Macie moze rozeznanie jesli chodzi o kamery szpiegowskie ? W najblizszym czasie bede mial w domu domu remont i chcialbym zwiekszych bezpieczenstwo na ten czas. Do glowy wlasnie przyszedl mi pomysl z taka kamera gdyz bedzie to najskuteczniejsze rozwiazanie. Niestety czasami mozna sie spodziewac po ludziach robiacych remonty rozne rzeczy .. mojemu znajomemu np. wrzucili worek gipsu do toalety i spuscili wode. Nastepnego dnia nie byl w stanie z niej korzystac. Chcialbym na wszelki wypadek miec dowod gdyby cos kombinowali i tyle. Przegladajac oferty gdzie mozna kupic tego typu produkty natknalem sie na Sklep Eltrox.pl – https://www.eltrox.pl/kamery-szpiegowskie ktory mam w sumie najwiekszy wybor. Co waszym zdaniem sie sprawdzi w mojej sytuacji? Szukam czegos w przytepnej cenie oferujacego wystarczajaca jakosc obrazu. W sumie to bedzie jedna z wielu okazji do uzycia tego sprzetu ale po co przeplacac gdy nie trzeba 🙂 Pozdrawiam

    • scinawa
      Participant
      Liczba postów: 3

      To bedzie pewne rozwiazanie.

      • Tytus123
        Participant
        Liczba postów: 3

        Wow! Miałem w swoim domu już tyle remontów, i jeszcze wiele przede mną i nigdy nie wpadłem na to , żeby montować kamery szpiegowskie. Cenne rzeczy zabieram z domu, i zawsze jest ktoś na straży , żeby „przypilnować” robotników, albo chodziarz wpaść raz na jakiś czas.

Viewing 1 reply thread
Reply To: Kamera szpiegowska
Your information: