Jesteś tutaj:---Jeszcze tańsza oferta na Internet mobilny z tabletami WiFi w T-Mobile
Jeszcze tańsza oferta na Internet mobilny z tabletami WiFi w T-Mobile2014-02-12T14:15:25+01:00

Start Forum Sprzęt Tablety Jeszcze tańsza oferta na Internet mobilny z tabletami WiFi w T-Mobile

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

T-Mobile obniża ceny oferty Internetu mobilnego z tabletami WiFi dla klientów indywidualnych. Nowa oferta to niższy abonament dla nowo podpisywanych umów oraz skrócony okres umowy dla obecnych. Jeszcze więcej oszczędności i swoboda wyboru – to najnowsza oferta Internetu od T-Mobile.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jeszcze tańsza oferta na Internet mobilny z tabletami WiFi w T-Mobile

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

„Skrócony okres umowy do… 24 miesięcy” zadziwia mnie ta propaganda czasami 😉

• dragon22
      Member
      Liczba postów: 154

Jak dla mnie T-mobile ma najgorszą ofertę internetu.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

Sorry – ale 5GB transferu za 29,99 PLN i jeszcze do tego tablet + router WiFi, to całkiem niezła oferta – Orange w tej cenie ma 3GB bez tableta; Plus – tak samo 3GB – również tylko z modemem; Play ma 4GB, ale również bez tableta – reasumując – pokaż mi kolego dragon22 lepszą ofertę z tabletem i 5 GB transferu…

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

a tu; dragon22 „Obecni klienci T-Mobile otrzymają w ramach oferty Super Zestaw 10 zł zniżki na abonament co oznacza, że mogą płacić za internet z tabletem nawet 29,99 zł miesięcznie.”

Viewing 4 reply threads
Reply To: Jeszcze tańsza oferta na Internet mobilny z tabletami WiFi w T-Mobile
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile