Jesteś tutaj:---Jelly Bean 4.1 dla Samsunga Galaxy S2 coraz bliżej
Jelly Bean 4.1 dla Samsunga Galaxy S2 coraz bliżej2012-12-13T17:06:28+01:00

Start Forum Sprzęt Samsung Jelly Bean 4.1 dla Samsunga Galaxy S2 coraz bliżej

Viewing 17 reply threads
  • Author
      Member
      Liczba postów: 343

Samsung udostępnił kod źródłowy Androida 4.1 Jelly Bean dla swojego poprzedniego flagowca, wydanego prawie 2 lata temu – Samsunga Galaxy S2. Wszystko po to by developerzy mogli zoptymalizować swoje gry i aplikacje, by te działały jak należy.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jelly Bean 4.1 dla Samsunga Galaxy S2 coraz bliżej

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

jb dla s2 mial byc w listopadzie…. ale chyba trzeba sie cieszyc iz w ogole bedzie aktualizacja, już nie marudze 🙂

• Anonymous
      Guest

Telefon, który miał premierę w kwietniu 2011, a dalej jest jednym z najlepszych na rynku.

• Anonymous
      Guest

Wszystko ładnie pięknie, ale kiedy upgrade do 4.1 na Ace2? SGS2 to naprawdę udany smartfon, ale czekam na aktualizacje do bardziej przystępnych cenowo modeli.

• Anonymous
      Guest

Już od kilku tygodni jest 4.1.2 dla SGS2 Oprogramowanie LSJ, można zainstalować za pomocą Odina bez większego problemu.

• Anonymous
      Guest

sb… tylko jak pozniej z oficjalna (dopracowaną) aktualizacja? czy bedzie można ją zainstalować bez problemów, mając już JB?

• Anonymous
      Guest

Mam juz jelly i hula pieknie 🙂

• Anonymous
      Guest

Mam nadzieję że oficjalna aktualizacja będzie dostępna przez KIES…

• Anonymous
      Guest

miał być październik potem listopad a niewiadomo czy będzie w grudniu????????

• Anonymous
      Guest

Stad mozna pobierac http://www.sammobile.com/2012/11/15/i9100xxlsj-–-galaxy-s-ii-android-4-1-2-jelly-bean-test-firmware/ i wgrac przez odinka.Jak narazie u mnie hula wszystko ,moze oprocz map (nie moze namierzyc mnie mimo iz stoje daleko od czegokolwiek co zaslanialoby satelite) ale juz na facebooku jak klikne „zamelduj sie” to po 2 sekundach namierza.

• Anonymous
      Guest

juz nie mogę się doczekać 🙂

• Anonymous
      Guest

Czy jeśli zainstaluje odinem JB to czy oficjalna aktualizacja wyswieli sie sama do pobrania ? Czy jesli pojawi sie info w sieci o aktualizacji….to czy te wersje z odina musze najpierw usunac, a nastepnie wgrac oficjalna wersje. Wiem ze to strasznie laickie pytanie…moj pierwszy samsung. Wczesniej htc.

• Anonymous
      Guest

Szkoda tylko, że z [url=http://smartfan.pl/samsung-galaxy-note-ii-dostaje-aktualizacje-android-4-1-2/]JB 4.1.2 dla Note II[/url] idzie im to tak wolno. Niby już dawno wyszedł a na razie nie jest dostępny.

• Anonymous
      Guest

Ostatnio czytałem ze 4.1 wyjdze w Styczniu 2013 dla S2

• Anonymous
      Guest

zajrzyjcie tutaj 🙂

• Anonymous
      Guest

Zebyscie sie nie osrali z ta S2

• Anonymous
      Guest

już nie będzie udpade do 4.1.2 dla sgs2
      To był chwyt że by ludzie jeszcze sgs2 kupili.
      Jedynie czym można teraz się zadowolić to jedynie tą wersja nie oficjalną,bo innej już nie będzie.

• Anonymous
      Guest

Właśnie się zaczęło aktualizacja dla sgs2 dla Hiszpani 🙂

Viewing 17 reply threads
Reply To: Jelly Bean 4.1 dla Samsunga Galaxy S2 coraz bliżej
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile