Start Forum Sprzęt PDA Jedziemy z Medion GoPal P4410

Viewing 23 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Planując wakacyjną samochodową eskapadę, zwykle korzystamy z tradycyjnych atlasów samochodowych. Tymczasem komputerowi „przewodnicy” oferują możliwości, jakich ich papierowi nigdy nie mieli. Dzięki firmie Komsa Polska, która wprowadziła do swojej oferty nawigację samochodową, mogliśmy przetestować jeden z produktów firmy Medion – GoPal P4410.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jedziemy z Medion GoPal P4410

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      bardzo fajny i wyczerpująco napisany.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      No i jeszcze dodam, że medion ten kosztuje od 1223 zł do 2000 zł. Zależy od sklepu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      hmm, według mnie model bardzo podobny wizualnie do JVC PX70, nawet menu jest zbliżone, ale czy w trasie się sprawdzi równie dobrze? Plus to napewno cena, pozdrawiam:))

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Nawigacja jest ok ale brak wskazan ograniczen predkosci pokazuje ale nie wszedzie. Niewiem jak zachowuje sie w Polsce od trzech miesiecy jestem paza krajem. No i bylo by ok. jak by radary wykrywal .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Nie mogę nic zarzucić Medion’owi GoPal P4410. Jego mocnym konkurentem jest MIO C520 który jest ładniejszy i tańszy 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      50 atrakcji turystycznych w Europie jest wpisane w aplikację… jakoś mnie to dziwi, bo w samej Warszawie tyle się znajdzie. takich atrakcji w Europie powinno być koło 5000 (sensownie pokatalogowanych). niby jest bluetooth, co daje spore możliwości, ale jakiś taki niedosyt jest za tę cenę. no i do tego starsze wydanie windowsów. lepiej już zaopatrzyć się w tej samej cenie w lepsze technologicznie Mio.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Wlasnie kupilem taka nawigacje i nie mam instr.obslugi w j.polskim. Jak ktos moglby mi przeslac to bede wdzieczny. k.rostek@op.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Nawigacja sprawuje sie calkiem ok ale w menu brakuje opcji "omin czesc trasy" co by sie przydalo przy naszych zatloczonych drogach!!!!! A moze jest tylko ja o tym niewiem????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      potrzebuje instrukcje do nawigacji medion gopal 510,jesli ktos moglby mi pomoc to bylbym wdzieczny

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Kupiłem tą nawigacjię 4410 i jestem rozczarowany tą mapą katastrofa dwa razy poprowadziła mnie wdosłownie w pole orane. Bez drogi nawet gruntowej brak informacji o radarch, brak informacji o Orlenach brak informacji o bankomatach .Jeżeli bym ją kupił za swoje pieniądze to poraszka. Potrzebuję zmienić mapę w niej, jeżeli ktoś wie jaką mapę można wgrać zamiast tego szajsu to będę wdzięczny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Witam, czy wie może ktoś czy owa nawigacja (Medion P4410, właściwie mapa wgrana do niego ) ma możliwość (funkcje) wyłączenia dróg gruntowych ?

      Z góry dzięki za odpowiedź.

      Jastrząb

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Witam wszystkich.

      Sam posiadam Mediona gopal tylko że w wersji 4110, nie jest njagorszy tylko ta stara mapa…czy ktoś wie gdzie można pobrać jakąś nowszą mapę, która przy okazji będzie wyświetlać fotoradary.

      Z góry dzięki za pomoc

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Potrzebuję polskiej instrukcji obsługi do nawigacji MEDION

      MD 95900. Będę bardzo wdzięczny za pomoc !

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Witam wszystkich.Mam gorącą prośbę.Pilnie poszukuję polskiej instrukcji do medion P4420.Za pomoc serdecznie dziękuję.Pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      witam serdecznie wszystkich mam pytanie mam okazje kupic wlasnie taka nawigacje ale bez polskiej mapy za 400zl powiedzie czy warto i gdzie moge dostac do niej mape polski? dziekuje z gory za wszystkie podpowiedzi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Witam ma kros instrukcje obslugi do mediona E 4410 lub E4430?Bylabym bardzo wdzieczna:)Pozdrawiam

      beatrycze.beatrycze@gmail.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      potrzebuje instrukcji w j.polskim do nawigacji medion gopal 4420 bylbym wdzieczny za pomoc???

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      czy ktoś dysponuje polsko języczną wersją instrukcji obsługi dla urządzenia MEDION GOPal 4420 ? jesli ktoś to ma to proszę o przesłanie na adres piotkud@interia.pl z góry wielkie dzięki

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Nawigacje gopal 4410 posiadam już dwa lata jest ok. I tu zaczyna się problem, mapy są nie aktualne i nie ma skąd pobrać uaktualnień. A TOM TOM nie ma problemu, czy ktoś może coś wie na ten temat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Mam nawigacje MOD P4420 MD96760 I MAM ORG MAPĘ 4.7 DO MD9743O NA PŁYTCE ,ZMAZAŁEM POLSKIE ZE STAREJ 4420 I WGRALEM NOWA INIE CHODZI,WYGLADA NA TO ZE TRZEBA WYMZAC STARY SOFT 4420I WGRAC SOFT 4430 ZĘBY MOGŁY MAPY CHODZIĆ.JAK TO ZAŁATWIĘ UDOSTĘPNIĘ MAPY I PLYTKE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Prosze o instrukcje do Mediona P4420, zgory dziekuje.

      gumbi8@wp.pl

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Witam

      Od niedawna mam Mediona 4420, jak na razie sprzęt wydaje się wystarczająco dobry na moje potrzeby. Mapy dość dokładne, ale trzeba brać poprawkę na: nie ma rozróżnienia na drogi polne i przejezdne, nieprzejezdne łączniki ulic, i czasami nieprawidłowe nazwy ulic oraz miejscowości w Polsce. Na zachodzie raczej ok.

      Najnowsza wersja map GoPal 4.7 jest do ściągnięcia na http://vndownload.org/?p=10549.

      I jeszcze jedno jak macie problem z Medionem, warto do nich napisać, mają super linię techniczną.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961
Viewing 23 reply threads
Reply To: Jedziemy z Medion GoPal P4410
Your information: