Java w PDA2008-04-28T08:51:17+02:00

Start Forum Inne Programowanie Java & Symbian Java w PDA

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 139820

   Jak w PDA sprawdzić szybkość łacza HSDPA w Pocket PC? Niestety testowanie prędkości łącza przez znane serwisy pozwala sprawdzić szybkość łącza internetowego w komputerach. Testery nie działają w pocketach, przynajmniej na razie nie udało mi się przetestować na moim HTC szybkości HSDPA w Częstochowie. Ma ktoś na to radę?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 139820

   [quote="Red":243097j5]Jak w PDA sprawdzić szybkość łacza HSDPA w Pocket PC? Niestety testowanie prędkości łącza przez znane serwisy pozwala sprawdzić szybkość łącza internetowego w komputerach. Testery nie działają w pocketach, przynajmniej na razie nie udało mi się przetestować na moim HTC szybkości HSDPA w Częstochowie. Ma ktoś na to radę?[/quote:243097j5]

   A nie da się łopatologicznie? – wrzucić na serwer plik 1 MB i pobrać go na PDA mierząc czas ? Warunek – serwer musi mieć szybkie łacze – szybsze niż HSDPA w telefonie bo na wolnym serwerze wyniki mogą być zafałszowane.

   A tak na marginesie to słyszałem na jakiejś konferencji o komórkach, ze stacje bazowe mają łącza 2 MBit/s, więc HSDPA 7.2 Mbit to fikcja. te 2 Mbit muszą być w dodatku dzielone między userów.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 139820

   zna ktoś dobrego midleta na windows mobile dzięki któremu będe mógł sfobodnie korzystać z aplikacji java korzystających z neta? Chodzi o to żeby nie było co chwila Net Use Request. Zezwolenie na używanie neta na całą sesje

Viewing 2 reply threads
Reply To: Java w PDA
Your information: