Start Forum Inne Hydepark Jak zgłaszać prace?

Viewing 92 reply threads
  • Author
    Posts
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak zgłaszać prace?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Szanowni uczestnicy – zalecamy wysyłać opis tekstowy a jeśli to możliwe – dodatkowe grafiki. Prosimy też o podanie w zgłoszeniu nazwy projektu (telefonu) oraz wybór kategorii konkursowej.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy mozna zgłaszać filmiki ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy nagrody dla zwycięzców z odległej część Polski wyślą Państwo na adres pocztowy?Czy odbiór możliwy będzie tylko na Chmielnej?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      A czy jest możliwość wysłania nagrody pocztą?

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Czy grafika przedstawiająca telefon może zawierać napis „Plus” na środku oraz stronę internetową ” sony.pl” ?

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Przypominam, że projekt zostanie opublikowany na stronie konkursowej, po informacji do której kategorii mamy go klasyfikować?
      Kategorie w których umieścimy nadsyłane prace są następujące:
      Najciekawszy projekt telefonu komórkowego
      Najbardziej gadżeciarski telefon komórkowy
      Projekt telefonu komórkowego dla osoby starszej, niewidomej lub niedowidzącej
      Mój wymarzony telefon komórkowy – kategoria dla dzieci w wieku do 15 lat
      Ekologiczny telefon komórkowy
      Gro projektów przychodzi bez takich informacji i jestem zmuszony wysyłać zwrotną prośbę uzupełnienie. Niestety musimy wiedzieć gdzie kierować dany projekt, aby go potem odpowiednio oceniać przy wyborze nagrody. Andrzej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      za 10 lat telefony komórkowe zostaną zastąpione przez smartfony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Mam pytanie. Do kiedy trwa ten konkurs?

    • lucas81
      Member
      Liczba postów: 2

      28 luty

    • lucas81
      Member
      Liczba postów: 2

      28 luty

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      A jedna osoba może brac udział tylko w jednej konkurencji?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy prace narysowane mają wogóle jaka kolwiek szanse? bo przeważnie wszędzie tak pisze a wygrywa zawsze grafika chciałbym wiedzieć żebym wiedział na czym stoje i czy wogóle warto poświęcic czas bo jak taka praca nie ma szans w porównaniu do grafiki to szkoda czasu aha i czy ta praca ma być na poważnie? czy zrobić telefon fantazyjnie czy na poważnie?

    • DawidM
      Member
      Liczba postów: 2

      Czy moje dane muszę podać od razu czy mogę w następnym mailu?

    • DawidM
      Member
      Liczba postów: 2

      napisałem maila o temacie „Konkurs” czy uznacie mi moją prace?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Witam. Wiem, że jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę, ale chciałbym się zapytać czy to ograniczenie dotyczy również jednego gospodarstwa domowego? Chodzi mi o to czy jeśli np. ja i mój brat wyślemy projekty to czy możemy obydwaj otrzymać nagrodę?

      Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      „Mój wymarzony telefon komórkowy – kategoria dla dzieci w wieku do 15 lat”
      Tą kategorie muszą zaznaczyć osoby do lat 15? Jeżeli ma się 15 lat, to można zaznaczyć inną kategorie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Rozumiem, że nie otrzymam odpowiedzi na moje pytanie?

    • riddle92
      Member
      Liczba postów: 2

      Witam, czy dotarł mail z moją pracą konkursową? Widzę, że na stronie pojawiły się dziś jakieś projekty, a ja swój wysłałam w nocy. Pytam, bo moja poczta „świruje”, i roznie to bywa.
      Pozdrawiam,
      mariawasik92@gmail.com

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Albo źle widzę ale wydaje mi się że jednak dobrze , że już co najmniej 2 osoby zostały wyrzucone z konkursu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      A tak właściwie to za co tutaj można wylecieć z tego konkursu ? Nie chodzi mi o : niepadanie kategorii , brak danych o sobie lub złe dane ??

    • sebi997
      Participant
      Liczba postów: 1304

      Wstyd ! tyle fake-ow ! nagrody sa fajne a wiec ludzie do roboty a nie sciagac zdjecia z innych stron , moim zdaniem za probe oszustwa taki urzytkownik powinien byc usuniety calkowicie z portalu

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      [quote]Wstyd ! tyle fake-ow ! nagrody sa fajne a wiec ludzie do roboty a nie sciagac zdjecia z innych stron , moim zdaniem za probe oszustwa taki [b]urzytkownik[/b] powinien byc usuniety calkowicie z portalu [/quote]

      Nom, zgadzam się w zupełności, tylko, ze jeśli ktoś znajdzie taki projekt to powinien go zgłosić do administracji, bo wiadomo, ze oni nie będą siedzieć cały dzień na Google i wyszukiwać plagiatów 😉

      P.S a za ortografię powinny być jakieś ostrzeżenia drogi „urzytkowniku” 😉

    • Rherad
      Member
      Liczba postów: 15

      Haha, to się nazywa dopiero oszustwo.[b] Parę osób z czołówki (najwięcej głosów) udostępniają swoje linki do głosowania na forach, gdzie osoby klikają nawzajem sobie na linki, przez co zdobywają baaardzo duużo głosów.[/b] Jest to bardzo nie fair wobec uczciwych uczestników konkursu i mam nadzieję, że administracja uwzględni to przy wyborze zwycięzców i ukarze oszukujące osoby!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      A jak są rozpatrywane nagrody? Wybierają użytkownicy czy nagrody są rozdzielane na kategorie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czyli nagrody przyznane w głosowaniu będą przydzielane wg rankingu nie zważając w jakiej kategorii uczestniczy projekt czy w zależności od rankingu i kategorii ( czyli każda osoba prowadząca w rankingu w swojej kategorii otrzyma nagrodę ) ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      I tak nie lubię konkursów, w którym ,,internauci” decydują, komu przyznać nagrodę… Ogólnie rzecz biorąc 5 fajnych nagród pójdzie dla byle gównianych projektów nadesłanych przez osoby, które będą spamować linkiem zaśmiecając niepotzebnie internet, albo które wykupią od internautów głosy, albo mają zmienne IP i będą je resetować i sobie klikać.

      Takie konkursy powinny być zabronione, gdyż kreatywne osoby są w nich pokrzywdzone 😛 Tylko jury powinno decydować

      Taka moja opinia. 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Rzeczywiście robi się z konkursu wyścig szczurów, ma zmienne IP ale nie mam zamiaru go ciągle zmieniać. Dlatego pewnie nie wygram,ale co tam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      za 10 lat telefon komórkowy będzie wyglądał tak że ; dźwięk będzie miał taki jak kino domowe, będzie miał pełną wersję internetu . będzie miał rzutnik , mp 4 , będzie miał takie 2 wystające antenki dzięki którym będzie nam się łatwiej połączyć z marsem , będzie odrabiał za nas zadania domowe hihi 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Witam. Mój brat kończy w lutym 15 lat. Czy może wysłać zgłoszenie w kategorii do 15 lat?

    • Ojciec
      Member
      Liczba postów: 30

      Czy można poszybować z wyobraźnią i wymyślić coś naprawdę bardzo przyszłościowego czy to musi być telefon który będzie być może za 10 lat? :>

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      a pracę można np. napisać w kodzie html i taki wam wysłać?? (chodzi mi o to aby mieć wpływ na wielkość i kolory czcionek, układu tekstu itp.)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Przydałaby się opcja sortowania wg kategorii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Do kiedy można składać prace?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Te komentarze pod pracami to nieporozumienie. Ludzie tylko mieszają się tam z błotem i wyzywają od oszustów.

    • kotki1214
      Member
      Liczba postów: 1

      Witam
      Gdzie wysłać prace ?????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy nazwisko musi być podawane?
      Nie specjalnie mam ochote na publiczne ujawnianie danych osobowych…
      A jeśli podam np. fikcyjne nazwisko, to czy będzie to wykluczalo moją możliwość uczestnictwa w konkursie?

      Pozdrawiam

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      aha i ważne pytanie – Do kiedy można głosować?
      Bo jeśli zrobie porządny projekt np. 18 lutego, i mialbym tylko 10 dni na zebranie glosow, to czulbym się lekko pokrzywdzony wobec takich osob ktorzy przez 30 dni zebrali duzo wiecej glosow na slabszych projektach.

      Czy nie dalo by się aby wyznaczone jury to oceniały? Dlaczego liczba glosow tutaj odgrywa rolę? Przecież tu można oszukiwać, a uczciwi ludzie nie maja szans na wygraną!

      Proszę o odpowiedź, dziękuje 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Ale wygrywa praca z najwieksza liczba glosow czy wasza redakcja sama ocenia?
      Bo ta opcja glosow jest latwa do oszukania :/
      Tym gorzej jesli ktos wyslal projekt pozniej niz inni .
      Rozwazcie tą opcje jeszczem prosze was.

      Mam kolejne pytanie- czy tekst ktory wysle nt. Telefonu przyszlosci, moze zawierac KILKA wiecej niz jeden obrazek? Ile maxymalnie?

      Dziękuje, pozdrawiam.

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Jeśli mógłbym coś zaproponować to czy można by było wydzielić jakieś oddzielne miejsce gdzie wszyscy mogliby np. pisać która praca z poszczególnych kategorii mu się najbardziej podoba bo to co się teraz dzieje to już jest paranoja , każdy każdego obrzuca błotem a nawet jeszcze gorzej .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      chetnie wzielabym udzial w konkursie,ale co by bylo gdybym wygrala,nagrody bym nie odebrala poniewaz nie wysylacie,ten konkurs jest nie dla wszystkich.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Witam mam pytanie, ile grafik, szkiców lub rysunków może być dołączonych do tekstu ? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      co jesli ktos wysle prace w ostatnich dniach?
      Jak taka praca ma zdążyć zostać oceniona w stosunku do prac innych z dawna, bo przecież nie uzyska tyle glosow zaraz przed oficjalnym werdyktem 🙁

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Panie Andrzeju, czyli jeśli zrobie bardzo ciekawą pracę która nie uzyska dużo punktów a spodoba się redakcji to mam szanse na wygranie nagrody specjalnej?
      Troche nie rozumiem tego, bo wnioskuje że glosy nie służą do werdyktu?

      Pozdrawiam, Łukasz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Panie Andrzeju prosze mi na spokojnie po kolei wytlumaczyć bo chyba jestem przyglupawy troszeczke 🙁

      Macie glosowanie i komentarze.
      Jaką rolę pelni to glosowanie, i po co ono jest skoro i tak redakcja wybiera sama, skoro stwierdzil Pan ze kazdy ma szanse na nagrode glowną.

      Wczesniej slyszalem ze redakcja wybiera tylko 5 telefonow z najwyzszymi glosami i sama juz werdykt ustala.
      Jak więc mam się przebić wysyłając prace pozniej od innych.

      Proszę o wytlumaczenie, dziękuje.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czym się różni wybor czytelnikow od redakcji?

      Więc zadam PRZYKLADOWE ostateczne pytanie.
      Kończy się konkurs, a moja praca stoi z liczbą głosów powiedzmy: 15
      Praca jest w miare dobra, ale mam malo punktow a inni maja ponad tysiąc. Czy mam szanse na nagrode główną jesli dla redakcji projekt okaze sie dobry?

      Ta odpowiedź mi chyba wystarczy 🙂

    • Lusiaczek
      Member
      Liczba postów: 1

      jak zrobić żeby wysłać swoją pracę bo nigdzie nie mogę w to wejść. pomóżcie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      ” w oparciu o najwyższą liczbę głosów oraz [b]wypowiedzi[/b] otrzymanych od innych użytkowników w każdej z 5 kategorii konkursowych.”

      Czy to oznacza że wszystkie komentarze się liczą? Nawet własne? Komentarz może napisać każdy i to po kilka! O co w tym chodzi? Negatywne komentarze też się liczą?

      Nieścisłość!
      Proszę o dokładne wyjaśnienie, o co z tymi wypowiedziami pod projektami chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Jakiej rozdzielczości muszą być projekty ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy może być sam tekst?

      Zdanie z regulaminu:

      „Może to być np. projekt wykonany z pomocą programu graficznego, ale także szkic zrobiony ołówkiem i linijką, zdjęcie aparatem cyfrowym, komórką, skan, xero itp., a także tekstowy opis – pełna dowolność.”

      [quote] [/quote]

      chyba na to wskazuje. Proszę o potwierdzenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      po jakim czasie od wysłania projektu zostanie on okazany na stronie konkursowej??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      dziękuję za odpowiedź 🙂

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      Cześć,

      Czy rozmiar obrazka głównego ma jakiś wymóg?
      Mój jest troche spory a zajmuje mniej więcej 400×540 pks.
      Czy wy te obrazki sami zmieniacie czy automatycznie się konwertują? Chodzi mi mniej więcej o zdjęcie w logu. Troche martwie się że straci na jakości 🙂

      Drugie pytanie, jeśli na maila przesyłam opis, to moge stosować bbcode do pogrubiania np [b]teskt[/b] tak zeby wstawiający wiedział jak ma to wyglądać, czy mam to wkleić do worda i w pliku doc. to przesłać?

      Pozdrawiam 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Kan a jaka jest szansa ze zostane zgloszony za zlamanie praw autorskich jesli wstawie ten kadr z filmu na ekranie telefonu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      nie moge przejrzeć prac bo gdy wlaczam drugą zakladke to opcje zakladek znikają i nie moge zobaczyć np. 3 :/

      Poprawcie to albo zrobcie kategorie grupowe to latwiej czlowiek przejrzy co trzeba.

    • reyouki
      Member
      Liczba postów: 3

      Ile obrazków może zawierać jeden projekt telefonu? i czy imię nazwisko, adres itp itd podać w zgłoszeniu?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Proste pytanie:
      Gdzie najpierw zwycięzcy poznają wyniki? Na stronie czy na e-mailu?

      Kiedy i o której godzinie?

      Pozdrawiam.

    • Android
      Member
      Liczba postów: 2

      czy można użyć logo SONY ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Fajnie że obcieliście uczestnikom głosy, ale chyba nie wszystkim. Sam byłem świadkiem jak jeden z uczestników nabijał sobie punkty około 4 głosów w ciągu minuty i naskrobał sobie 100 w ciągu 20 minut i co ten sam typek zamiast spaść, to awansował w rankingu. Nie zabraliście mu ani punkta. Pytanie do Admina jak sprawdzacie te punkty, skoro jedni tracą po 100, inni 800 a jeszcze inni oszukują i
      nie tracą punktów????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czy redaktorzy przeczytają wszystkie zgłoszone prace ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czyli jutro jeszcze mozna wyslac prace do 00:00 🙂 ???WIEM ZE PÓŹNO ALE , PROJEKT JESST GODNY UWAGI 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czyli jutro jeszcze mozna wyslac prace do 00:00 🙂 ???WIEM ZE PÓŹNO ALE , PROJEKT JESST GODNY UWAGI 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy jeden projekt może należeć do dwóch kategorii?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czy moj projekt bedzie brany pod uwage , jeśli wyslałem go o ok 00:30 (z góry przepraszam za spóźnienie i prosze o wybaczenie mojej nieodpowiedzialności ) ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      jak można głosować na moj projekt , czy jeśli dam link moim znajomym na fcb i zapoznają sie z moim projektem i spodoba im sie to wystarczy ze klikną lubie to czy muszą sie zarejstrować na waszą strone , czy jak ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Witam kiedy będzie werdykt?

    • dawis
      Member
      Liczba postów: 111

      Kan kiedy będzie werdykt?

    • Fortune
      Member
      Liczba postów: 3

      Już się nie można doczekać 🙂

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      kurcze ale emocje. Kan może podpowiesz o której godzinie poznamy zwycięzców? 🙂

      Pozdrawiam.

    • filo9011
      Member
      Liczba postów: 14

      swoją drogą to świetny pomysł mieliście z tym konkursem. wcześniej nie wiedziałem o waszym serwisie, dopiero na facebooku zobaczyłem na profilu Sony, że jest konkurs, wziąłem udział w konkursie i jestem u was codziennie 🙂 całkiem ciekawie prowadzicie serwis. teraz przeglądam aż trzy serwisy o tej tematyce a nie dwa ta jak dotychczas 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Nerwowo się robi przed ogłoszeniem wyników. 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Panowie. Tyle już się wszyscy naczekali, to i te kilka godzin poczekajcie. sama osobiście jestem ciekawa wyników. ale znając życie to same obrazkowe prace wygrają 🙁

    • filo9011
      Member
      Liczba postów: 14

      wyniki będą opublikowane na stronie głównej czy na jakiejś podstronie?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      No i też fajnie by było, gdyby Pan Admin się wypowiedział w tej kwestii. Niektórzy zapewne cały czas warują czy nic nowego się nie pojawia 🙂

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Wydaje mi się , że może Plus i Sony mają odmiemne zdania co do wyboru zwycięzcy 🙂

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      @edit : sory źle zrozumialem myśl o odmiennych zdaniach. Fakt faktem sam się zastanawiam jak Plus i Sony dochodzi do porozumienia 🙂

      No trudno, czekamy do jutra 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      no i ?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      czekamy, czekamy…

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      Skoro tak sponsorzy dlugo kombinują to może przedlużcie termin do 10 marca? 🙂
      Lepiej żeby dobrze sprecyzowali werdykt bo tak myślę że teraz na szybko to zrobią a to bez sensu… w sumie w ciągu 1-2 dni ocenić ponad 300 prac to już ostra smietana.

      Pozdrawiam.

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Ciekawe o której będzie werdykt , może o północy :d

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Jak nie będzie dzisiaj werdyktu, to po telefonie dla każdego z uczestników za złamanie regulaminu 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Wiem, dlatego piszę, że termin mija dzisiaj. Nie bądź taki „sztywny”, przecież wiadomo, że żartuję 😉

    • dawis
      Member
      Liczba postów: 111

      Kiedy te werdykt?? 🙁

    • Recorder
      Member
      Liczba postów: 24

      Z tego co Kan pisał, to już od nich nie zależy bo cały czas czekają na decyzje sponsora ws. nagrody.

      Krótko mówiąc, werdykt może pojawić się w każdej chwili…. 😮

    • marysia2012
      Member
      Liczba postów: 2

      Do Wielkanocy zdarza wiec spoko luz.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      ja wam mówię że sponsorzy lecą w kulki… a jak opublikują wyniki jeszcze w tym tygodniu to będzie dobrze 🙂

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Ja mam zerowe szanse więc jak dla mnie wyniki mogą być i za rok :lol 🙂

    • prololex
      Member
      Liczba postów: 58

      Zgubili jedyny w Polsce telefon – nagrodę główną i tera jakiegoś chińczyka kurierem zamówili i trza czekać 🙂

    • maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

      Osobiście myślę że również nie mam szans na wygraną ale jestem ciekawy które projekty wygrają, mam nadzieję że najlepsze.

    • krokus
      Member
      Liczba postów: 4

      Są wyniki. Gratuluje zwycięzcom!!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Gratulacje dla Zwycięzców!!! 🙂

      btw. a nie mówiłam że grafiki wygrają? ;>

    • gekon
      Member
      Liczba postów: 38

      java*****:icon('[quote] czuje się upokorzony bo mogłem wybrać bardziej optymalną kategorie i praktycznie mialbym wieksza szanse na wygraną, ale trudno się mówi. Dzięki za wspanialy konkurs. Pozdrawiam. [/quote]’) Recorder masz zupełną racje;;; cała praca i wysiłek został po prostu olany

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Gdzie są wyniki? Nie potrafię znaleźć 🙁

Viewing 92 reply threads
Reply To: Jak zgłaszać prace?
Your information: