Jesteś tutaj:---Jak odnaleźć się w świecie RTV, smartfonów i laptopów?
Jak odnaleźć się w świecie RTV, smartfonów i laptopów?2014-11-27T13:27:50+01:00

Start Forum Sprzęt Pozostałe tematy Jak odnaleźć się w świecie RTV, smartfonów i laptopów?

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Planując zakup telefonu, telewizora czy laptopa każdy z nas pragnie połączyć wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Właśnie dlatego na samym początku należy zastanowić się nad tym, czego tak naprawdę oczekujemy od danych produktów i co jest w naszym odczuciu najważniejsze. Czynnikami, które mogą pomóc nam podjąć najwłaściwszą decyzję będą poszczególne cechy w specyfikacji technicznej i obowiązujące trendy.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak odnaleźć się w świecie RTV, smartfonów i laptopów?

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

Jeżeli ktoś laik w tym względzie to fajny poradnik

• Anonymous
      Guest

„Ekran telefonu, który da nam poczucie komfortu podczas użytkowania, powinien posiadać ok. 5 cali. ” Autor nie bierze pod uwagę wielkości rąk posiadacza komórki – ja mam małe i szukam czegoś mniejszego niż 5 cali, w zasadzie powyżej 4,3 już ciężko mi utrzymać telefon i operować na nim. Ponieważ nie gram na telefonie a z internetu korzystam sporadycznie, wolałabym mniejszy. Niestety, ostatnio producenci (oraz operatorzy w ofertach) myslą głównie o osobach z większymi dłońmi..
      Osobiście wolałabym telefon którego ekran ma dobre parametry świetlne (głęboka czerń, duża jasność, automatyczna albo choć ręczna regulacja jasności) niż duży…

• Anonymous
      Guest

UHD od 46-47 cali – tylko jeśli oglądać z jednego metra, a więc bez sensu, minimum to 55 cali, a już zupełnie fajny bajer przy 60 i więcej calach

• Anonymous
      Guest

Ok

Viewing 4 reply threads
Reply To: Jak odnaleźć się w świecie RTV, smartfonów i laptopów?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile