Jesteś tutaj:---Jak kupować elektronikę z głową przed świętami

Jak kupować elektronikę z głową przed świętami2017-11-21T06:00:19+02:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja Jak kupować elektronikę z głową przed świętami

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Według danych GUS, w marcu 2017 roku sprzedaż produktów RTV/AGD uplasowała się na 3. miejscu wśród wszystkich kategorii zakupowych, na które wydatki wzrosły, odnotowując ponad 18% wzrost w ujęciu rocznym i została wyprzedzona tylko przez paliwa (23,6% wzrostu) oraz odzież i obuwie (20,3%) . Polacy jednak coraz częściej zastanawiają się czy sprzęt, który kupują jest wart swojej ceny i co zrobić, by wydawać na niego mniej.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Jak kupować elektronikę z głową przed świętami

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Jestem za odświeżaniem sprzętów AGD. Np. Technikan.pl pomógł mi odrestaurować niezawodną lodówkę, która dzięki nim ciągle działa. Zepsuła się, kiedy miała 18 lat. Okazało się, że trzeba wymienić małą część i działa dalej. 🙂

   Reklama
  • Marta38
   Participant
   Liczba postów: 23

   Otóż to. Dzisiaj bardzo łatwo można przepłacić, a tego raczej nikt by nie chciał. Właśnie dlatego powinniście korzystać z takich poradników jak https://zestawienie.pl/category/agd/lodowki/, dzięki który będziecie w stanie przekonać się, który sprzęt nada się idealnie w Waszym przypadku. Powinniście o tym wiedzieć wcześniej.

  • balonowaona66
   Participant
   Liczba postów: 10

   Przede wszystkim nie dać się ponieść szaleństwu i kontrolować ceny, bo może się okazać, że tuż przed świętami ceny są wyższe, przez co zakupy wcale nie są takie opłacalne. Warto też wybierać, to co faktycznie jest nam potrzebne, a nie coś, co może przyda się za jakiś czas, ale jeszcze nie bardzo wiemy jak i do czego tego używać 🙂

  • sukamin88
   Participant
   Liczba postów: 49

   thank you

  • sukamin88
   Participant
   Liczba postów: 49

   Thank you for providing this interesting and very interesting topic. I will update your next post often.
   shell shockers

  • Aidnconolly
   Participant
   Liczba postów: 1

   Do you struggle to meet academic deadlines? Do you need quick assistance? Don’t worry and put your faith in the British Assignment Writing. This service is known as one of the best UK assignment writing service available online. It has recruited a talented bunch of credible writers to ensure the production of relevant, original, and well-written essays on time. Furthermore, the service has implemented customer-oriented policies in each department.

  • phamyen94
   Participant
   Liczba postów: 8

   The information you have very true and useful, thank you have shared this post.
   gun mayhem 2

Viewing 7 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.