Jesteś tutaj:---IPLA – ponad 90 kanałów, nowe stacje i treści w pakietach na święta

IPLA – ponad 90 kanałów, nowe stacje i treści w pakietach na święta2017-12-15T12:19:05+02:00

Start Forum Rozrywka TV i muzyka IPLA – ponad 90 kanałów, nowe stacje i treści w pakietach na święta

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

W poniedziałek, 18 grudnia br. do oferty kanałów linearnych IPLI dołączą nowe stacje – lista kanałów telewizyjnych IPLI rozszerzy się aż do 91 pozycji. To jednak nie wszystko, co przygotowała IPLA. W ramach niespodzianki świąteczno-noworocznej w pakietach IPLI pojawiły się w promocji „otwarte okno” także dodatkowe kanały oraz materiały VOD, które zazwyczaj nie są częścią danych pakietów.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: IPLA – ponad 90 kanałów, nowe stacje i treści w pakietach na święta

• Anonim
    Liczba postów: 0

Dobry serwis internetowy, zaglądam, korzystam. Każdy sobie jakiś pakiecik albo i więcej znajdzie dla siebie. Dobry dodatek do CP.

Reklama
  • Anonim

Korzystam z Ipli od niedawna i jestem zachwycony. Wcześniej podchodziłem z dystansem do playerów internetowych, ale Ipla jest naprawdę świetna. Mam apke na tablecie i korzystam też przed dekoder CP. Polecam przetestiwać, jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji.

• Anonim

Fajnie to działa, jest też duży wybór, więc chce się tam zaglądać. A poszczególne pakiety są na pewno dobrze skomponowane i tematycznie sensownie ułożone. Wiać w tym rękę cyfrowego Polsatu, bo praktycznie wszystko z oferty tego operatora jest w ipli.

• Anonim

A ja zauważyłam, że do Ipli trafi też wPolityce. Zresztą tak samo jak do Cyfrowego Polsatu! I to jest dobra zmiana.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.