Start Forum Sprzęt Apple iPhone 8, 8 Plus i iPhone X Edition – premiera telefonów, które wzbudzają emocje

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      „Let’s meet at our place” czyli „Spotkajmy się u nas”. Tak brzmi hasło Apple zapowiadające dzisiejsz Keynote September 2017. W nowym obiekcie, nazwanym na cześć zmarłego w 2011 r. Jobsa – Steve Jobs Theatre w Apple Park w Cupertino, firma Tima Cooka prezentuje najnowsze modele iPhone 8,8 Plus oraz specjalny X Edition. Ceny w Polsce zaczynają się od 3479 zł.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: iPhone 8, 8 Plus i iPhone X Edition – premiera telefonów, które wzbudzają emocje

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      To są nowości techniczne i warto je kupić. Ale ja poczekam na 5G. Już są przeprowadzane próby przez DT i lada miesiąc napewno będą 5G w sprzedaży. To starczy na kilka lat.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      W przypadku iPhone X skończyły się słynne „kropeczki” zasięgu 😉 Niby szczegół, ale zawsze to było coś innego niż te wszystkie Szajsungi i inne Androidy. Szkoda. Nie odwróci mnie to oczywiście od produktów Apple, które używam od 2009 roku, ale … no właśnie to „ale”. Niesmak pozostaje. Już nie chodzi o te kropeczki tylko o ogólną politykę firmy. Steve Jobs patrzył na takie detale, szczegóły bo tego typu produkty powinny składać się z tych indywidualnych detali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Piękne, ale cena… Pozostanę przy andku

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Coraz gorsze badziewie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139990

      Smartfony marzenie. Ale czy to nie przesada wydawać tyle kasy za coś co za miesiąc będzie przestarzałe. Tylko czekać na pierwsze przecieki o kolejnej wersji, znowu najlepszego smartfona itd. Za taką kasę mam świetną wycieczkę, a nie sprzęt, który miał kiedyś służyć do kontaktu pomiędzy ludźmi.

Viewing 5 reply threads
Reply To: iPhone 8, 8 Plus i iPhone X Edition – premiera telefonów, które wzbudzają emocje
Your information: