Jesteś tutaj:---iPhone 4S od listopada w Polsce
iPhone 4S od listopada w Polsce2011-11-01T17:18:44+01:00

Start Forum Sprzęt Apple iPhone 4S od listopada w Polsce

Viewing 7 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Apple poinformował, że najnowszy model w rodziny telefonów iPhone w Polsce będzie dostępny od 11 listopada. iPhone 4S steruje dwurdzeniowy procesor A5, a na pokładzie znajdziemy 8-megapikselowy aparat fotograficzny.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: iPhone 4S od listopada w Polsce

• ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

iDrogi pewnie będzie? ale fanów pewnie to nie odstraszy.

• tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

Super informacja!

• zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

Ciekawe 🙂 11 listopad – święto Niepodległości – wszystko będzie zamknięte – to coś mi tu nie pasuje 😛 Gdzie się ta premiera odbędzie? W wirtualnym sklepie? W każdym razie ja się cieszę 🙂

• spiro
      Participant
      Liczba postów: 157

4s – cztery shakiem 😉

• exit
      Member
      Liczba postów: 330

taa ciekawy jestem jak wielki bedzie na niego popyt… cene obstawiam na jakies 4 tys minimum

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140038

W Polsce jest znacznie droższy niż na Zachodzie. W USA, można go dostać za 199 dolarów, w Anglii ceny rozpoczynają się od równowartości 1700 zł. Apple, powinno nie tylko pobierać podzespoły do swoich produktów od SAMSUNGA, ale również nauczyć się od niego polityki cenowej. I tak, najnowszy produkt SAMSUNGA Galaxy NOTE, na Zachodzie kosztuje równowartość 4.000 zł, a w Polsce Samsung zażyczył sobie tylko 2.800 zł, a sprzedawany jest jeszcze taniej (2.600 zł, bez złotówki) I to jest logiczne. Przecież w Polsce znacznie mniej się zarabia niż na Zachodzie.

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140038

Tak, tylko, że Samsung Galaxy NOTE, jest wart swojej ceny i mogę za niego zapłacić (choć z wielkimi wyrzeczeniami nawet 4.000 zł, a iPhone 4S, musiałby kosztować około 500 zło, żebym mógł się nim zainteresować

Viewing 7 reply threads
Reply To: iPhone 4S od listopada w Polsce
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile