Start Forum Operatorzy Internet mobilny Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE

Viewing 10 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Obecnie, zgodnie z danymi UKE, mamy około 7 milionów abonentów Internetu mobilnego, a liczba ta cały czas rośnie. Zdając sobie sprawę z coraz silniejszej konkurencji oraz wobec coraz to bardziej rozbudowanych akcji marketingowych, Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) postanowił sprawdzić, kto rzeczywiście oferuje klientom najlepszą usługę dostępu do Internetu za pomocą technologii LTE.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jak widać dobrze wychodzą wirtualni, a tak słabo przędą

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Orange i przejrzysta oferta ? dobry żart, odnaleźć finalną cenę i wszystkie możliwe pakiety, duety itd. w ich ofercie graniczy z cudem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Najlepsza obsługa klienta = t-mobile? Hahaha. To chyba prima aprilis. Firma, która nie potrafi odpowiedzieć na maila albo dzwoni na okrągło mimo, że wyraźnie zostali poinformowani, że w godzinach w których dzwonią nikt ich telefonów nie odbierze, bo się pracuje. Nie dociera do nich nic. Jak dzwonią od nich jakieś zlecone firmy, to żeby się od tego uwolnić nie wystarczy wycofanie zgód marketingowych – trzeba jeszcze dwonić do BOK i wyprosić o cofnięcie tzw. komunikacji głosowej a i tak nie gwarantuje to, że nie będą dzwonić.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ja mam lte od czasu praktycznie jak się tylko pojawiło w Polsce. Plus je miał początkowo jedynie i do tej pory jestem bardzo zadowolony z teego, jak się u nich ta sieć rozwija. Ofertę tez mają niczego sobie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Ok ale dlaczego nie ma aero2. Moim zdaniem ich pakiet 30gb to jest jedna z lepszych alternetyw dla internetu stacjonarnego

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      mobilny ma swoje zalety ale tylko chyba na smartphonach, jako alternatywa dla domowego to nawet 50GB na miesiąć to jest po prostu cieniutko.. już nie wspominam o fluktuujących parametrach itp., [img]http://www.speedtest.net/result/6235587359.png [/img] ten internet polecam tj [url] http://www.airmax.pl[/url%5D do domu lub firmy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Jesli ktoś szuka netu do domu, bo nie ma innej możliwości niż lte, albo lichy DSL z TP.SA. To niestety zostaje tylko Polsat. Gdyż po przekroczeniu 100GB u pozostałych operatorów prędkość transmisji spada do 1Mb/s.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Nie jestem zwolennikiem internetu mobilnego. Moim zdaniem się on po prostu nie sprawdza. Zamiast tego mam internet od firmy [url=http://www.elbonet.pl/]Elbonet[/url] – lokalnego dostawcy i jestem zadowolony, zero problemów.

    • Weronika Król
      Participant
      Liczba postów: 2

      A co myślicie o sieci Otvarta? Jak przeglądałam ich ofertę to bardzo mnie zainteresowała. Chciałabym poznać wasze zdanie.

    • noras
      Participant
      Liczba postów: 3

      Ciekawie to wygląda. I rzeczywiście według rankingu wirtualni wypadają o wiele lepiej od rekinów branży. Dobrze byłoby, gdyby w końcu ludzie zaczęli zauważać, że fakt posiadania fizycznych salonów sprzedaży nie determinuje atrakcyjnych cen i dobrej obsługi klienta.

Viewing 10 reply threads
Reply To: Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE
Your information: