Jesteś tutaj:---Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE

Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE2017-03-31T06:59:39+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE

 • Autor
  Wpisy
 • Kan
  Opiekun forum
  Liczba postów: 31289

  Obecnie, zgodnie z danymi UKE, mamy około 7 milionów abonentów Internetu mobilnego, a liczba ta cały czas rośnie. Zdając sobie sprawę z coraz silniejszej konkurencji oraz wobec coraz to bardziej rozbudowanych akcji marketingowych, Polski Instytut Badań Jakości (PIBJA) postanowił sprawdzić, kto rzeczywiście oferuje klientom najlepszą usługę dostępu do Internetu za pomocą technologii LTE.

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Internet LTE 2017 – test 14 dostawców oferujących internet LTE

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jak widać dobrze wychodzą wirtualni, a tak słabo przędą

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Orange i przejrzysta oferta ? dobry żart, odnaleźć finalną cenę i wszystkie możliwe pakiety, duety itd. w ich ofercie graniczy z cudem

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Najlepsza obsługa klienta = t-mobile? Hahaha. To chyba prima aprilis. Firma, która nie potrafi odpowiedzieć na maila albo dzwoni na okrągło mimo, że wyraźnie zostali poinformowani, że w godzinach w których dzwonią nikt ich telefonów nie odbierze, bo się pracuje. Nie dociera do nich nic. Jak dzwonią od nich jakieś zlecone firmy, to żeby się od tego uwolnić nie wystarczy wycofanie zgód marketingowych – trzeba jeszcze dwonić do BOK i wyprosić o cofnięcie tzw. komunikacji głosowej a i tak nie gwarantuje to, że nie będą dzwonić.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Ja mam lte od czasu praktycznie jak się tylko pojawiło w Polsce. Plus je miał początkowo jedynie i do tej pory jestem bardzo zadowolony z teego, jak się u nich ta sieć rozwija. Ofertę tez mają niczego sobie.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Ok ale dlaczego nie ma aero2. Moim zdaniem ich pakiet 30gb to jest jedna z lepszych alternetyw dla internetu stacjonarnego

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  mobilny ma swoje zalety ale tylko chyba na smartphonach, jako alternatywa dla domowego to nawet 50GB na miesiąć to jest po prostu cieniutko.. już nie wspominam o fluktuujących parametrach itp., [img]http://www.speedtest.net/result/6235587359.png [/img] ten internet polecam tj [url] http://www.airmax.pl[/url%5D do domu lub firmy.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Jesli ktoś szuka netu do domu, bo nie ma innej możliwości niż lte, albo lichy DSL z TP.SA. To niestety zostaje tylko Polsat. Gdyż po przekroczeniu 100GB u pozostałych operatorów prędkość transmisji spada do 1Mb/s.

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Nie jestem zwolennikiem internetu mobilnego. Moim zdaniem się on po prostu nie sprawdza. Zamiast tego mam internet od firmy [url=http://www.elbonet.pl/]Elbonet[/url] – lokalnego dostawcy i jestem zadowolony, zero problemów.

 • Weronika Król
  Uczestnik
  Liczba postów: 4

  A co myślicie o sieci Otvarta? Jak przeglądałam ich ofertę to bardzo mnie zainteresowała. Chciałabym poznać wasze zdanie.

 • noras
  Uczestnik
  Liczba postów: 3

  Ciekawie to wygląda. I rzeczywiście według rankingu wirtualni wypadają o wiele lepiej od rekinów branży. Dobrze byłoby, gdyby w końcu ludzie zaczęli zauważać, że fakt posiadania fizycznych salonów sprzedaży nie determinuje atrakcyjnych cen i dobrej obsługi klienta.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.