Jesteś tutaj:---Inotel: 100 mb/s za 79 zł na czas nieokreślony
Inotel: 100 mb/s za 79 zł na czas nieokreślony2011-09-27T04:53:38+02:00

Start Forum Operatorzy VOIP Inotel: 100 mb/s za 79 zł na czas nieokreślony

Viewing 6 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Internet o prędkości 2 mb/s za 40 zł? Do tej pory u większości dostawców była to cena osiągalna jedynie w pakiecie z telewizją i telefonią, co równało się abonamentowi na ponad 100 zł/m-c. Jeden z wielkopolskich operatorów przełamuje tę barierę.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Inotel: 100 mb/s za 79 zł na czas nieokreślony

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

’Do 100 Mb/s downlink w tej cenie to bardzo dobra oferta na czas nieokreślony i bardzo fair wobec klientów. Ciekawe jaką prędkość 'od…’ gwarantują dostawcy, czy nie będzie znaczących jej falowań w zależności od chwilowego podziału strumienia na innych oraz co z prędkością z uplinku w tej ofercie cenowej? Wielkopolanie się ucieszą.

• TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

Problem z tym ze z wiekszosica uzytkownikow wymienimy sie danymi 512 kbps np. klienci neostrady. Mimo wszystko z niektorych serwisow pojdzie kilkadziesiat mb. Pewnie uzytkownicy Inotela miedzy soba uzyskaja te 100 mbps.

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

I co z tego jak zasieg ich neta w polsce to moze 1 % ……………

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140055

a upload ile, 1Mb ??

• Anonymous
      Guest

Być może upublicznienie na tym forum gehenny jaką przechodzę z firma Inotel skłoni ich do podjęcia działań i rozwiązania zgłaszanych problemów, a Was ustrzeże przed popełnieniem błędu. Od ponad kwartału dział techniczny nie potrafi rozwiązać problemów dotyczących wysyłania, odbierania faksów oraz konfiguracji poczty głosowej. BOK odnotowuje raz w tygodniu moje zgłoszenia (łącznie jest już tego chyba z 20 zgłoszeń) oraz raz w miesiącu reklamację. Mili uprzejmi konsultanci przyjmują wszystkie żale i problemy, a dział techniczny, z którym nie można się skontaktować najprostsze sprawy rozwiązuje tygodniami. Wcześniej czytałem o Inotelu nienajgorsze opinie, ale na własnej skórze przekonałem się, jakże były one błędne. Poniżej przykłady zgłaszanych problemów :
      W związku z fatalną jakością techniczną świadczonych usług przez INOTEL S.A., a w szczególności :
      – kolejnymi problemami technicznymi zgłaszanymi przez nas w dniu 10 kwietnia br. dla numeru
      61 xxxxxxxxx (brak możliwości odbierania rozmów oraz dzwonienia z tego numeru). Problem częściowo naprawiono dopiero po naszej kolejnej interwenci w godzinach popołudniowych dnia 12.04 br. Stwierdzono jednak brak wcześniejszej zapowiedzi głosowej „zostaw wiadomość” aktywowanej w przypadku nieodebrania połączenia w czasie 30sekun. Próba ustawienia zapowiedzi z poziomu panelu klienta nie przyniosła rezultatu. Do dnia dzisiejszego dla w/w numeru nie ma zapowiedzi,
      – kilku tygodniowym oczekiwaniem na jakiekolwiek działania pionu technicznego w stosunku do zgłaszanych problemów,
      – brakiem możliwości nagrania własnej zapowiedzi głosowej – pomimo wcześniejszych zapewnień BOK Inotel S.A. o takiej możliwości,
      – nadal występujących problemów z wysyłaniem fax-ów pomimo zapewnień Inotel S.A. (pismo z dn. 08.04.2013 r. numer zgłoszenia 0026912) o prawidłowym działaniu. W nawiązaniu do dzisiejszej rozmowy ponownie przesyłam zrzut ekranu panelu klienta. Nie ma w niej zakładki fax !!!!!! W związku z tym nie można wysłać faxu poprzez panel klienta. Próba wysłania faxu poprzez program pocztowy kończy się otrzymaniem zwrotnego emaila weryfikującego. Zawarta jest tam informacja „Jeśli chcesz wysłać te załączniki na wskazane numery kliknij tutaj” Po kliknięciu następuje przekserowanie na waszą stronę z informacją o błędzie.
      Zrzuty ekranu w załączniku.
      – ponadto nie można ustawić poczty głosowe tak, aby po 30 sekundach nieodebrania telefonu dla numeru 61 xxxxxxx została aktywowana, a nagrana wiadomość przesłana na adres email (xxxxxx@xxxxx.pl). Wcześniej to funkcjonowało, ale od jakiś 3 tygodni są z tą usługą problemy.
      Proszę nie podawać w pismach kierowanych do nas nieprawdziwych informacji o usunięciu zgłaszanych problemów. Żaden z nich nie został rozwiązany.
      Po raz SETNY !!!!! proszę o pilne rozwiązanie zgłaszanych usterek, które uniemożliwiając nam prawidłowe funkcjonowanie biura.
      Ciągłe problemy techniczne oraz brak wcześniej określonego sposobu funkcjonowania połączeń telefonicznych (głosowych, faxowych) narażają naszą firmę na straty oraz uniemożliwiają utrzymanie ciągłego i niezawodnego kontaktu z naszymi klientami. Powód tych problemów leży po stronie dostawcy usług Inotel S.A, który pomimo naszych wielokrotnych zgłoszeń nie potrafi do dnia dzisiejszego ich usunąć. Jednocześnie oświadczamy, że nie jesteśmy zainteresowani proponowanymi przez Inotel S.A rekompensatami (korekta naliczonych opłat abonamentowych).
      I tak przerzucamy się pismami już kwartał  ……..
      Zapewne znów w przyszłym tygodniu wykonam telefon do BOK z pytaniem czy zgłaszane wielokrotnie problemy zostały rozwiązane. Zapewne ponownie usłyszę od miłej Panie, że w mojej sprawie nie ma nowych informacji. Zapewne znów zaproponuje, że wyśle kolejny monit do działu technicznego, aby przyspieszyć naprawę. Zapewne ponownie zapewni mnie o tym, że skontaktuje się telefonicznie w przeciągu kilku dni. Zapewne nie otrzymam telefonu zwrotnego. Zapewne minie kolejny tydzień, zapewne zgłaszane awarie nie zostaną naprawione i zapewne znów będę zmuszony wykonać kolejny telefon do BOK …..
      Jednak to prawda, że historia lubi się powtarzać i to ta najgorsza ……

• Anonymous
      Guest

Również nie mogę powiedzieć nic dobrego o firmie inotel. Po prostu są słabi. Na montaż czekałem prawie miesiąc. Jestem nieszczęśliwym użytkownikiem ich usług od soboty 05.09.2013. Zamówiłem maksymalny pakiet z wszystkimi dostępnymi usługami. Do dzisiejszego dnia działa tylko internet ale nie można go nazwać szybkim raczej przeciętnym. Telewizja w ogóle nie działa. Do tego już miałem dwie przerwy w dostawie również internetu. Zgłaszam codziennie awarie ale bez żadnego odzewu. Mam wrażenie jakby nikogo to w tej firmie nie interesowało. Na infolinie nie mogę dostać żadnej konkretnej odpowiedzi. Przeważnie słyszę nie możemy obiecać, albo powinno być dziś wszystko wyjaśnione bo przekazaliśmy to dalej. Straciłem już nadzieje że komuś oprócz mnie zależy żeby u mnie usługi działały. Czekam do weekendu i rezygnuje z usług. Widząc opieszałość i brak profesjonalizmu wątpię żeby coś się zmieniło. Szczerze odradzam tą firmę.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Inotel: 100 mb/s za 79 zł na czas nieokreślony
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile