Jesteś tutaj:---Huawei Smartbar: klasyczny telefon z Androidem 2.3
Huawei Smartbar: klasyczny telefon z Androidem 2.32011-09-13T05:44:23+02:00

Start Forum Sprzęt Android Huawei Smartbar: klasyczny telefon z Androidem 2.3

Viewing 8 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Huawei Smartbar to unikatowe połączenie fizycznej klawiatury alfanumerycznej z 3-calowym ekranem dotykowym (800 x 480 pikseli i 311 ppi) w tradycyjnej jakiś czas temu obudowie typu candybar.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Huawei Smartbar: klasyczny telefon z Androidem 2.3

• wlo
      Participant
      Liczba postów: 1135

Normalnie jak mój pecet na którym właśnie pracuję! A nawet lepszy, bo o ile mam bluetooth i irdę, to już ani kamerki, ani wlanu, ani gps-u (-a?) nie 😉

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140081

ile ma kosztować?

• Bita-po
      Participant
      Liczba postów: 1040

A to ciekawy model, gdybym nie wiedział to pomyslałbym ze to SE z wyglądu. Szkoda tylko ze moze byc troche duzy.

• johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

Klawiatura numeryczna plus duży wyświetlacz może się zmieścić tylko w sliderze… Nawet na zdjęciach wysokość tego telefonu odstrasza. Z resztą po co tyle przycisków funkcyjnych jak wyświetlacz jest dotykowy?

• Anonymous
      Guest

Japonia (port Ir wszystko zdradza).
      W Europie do oficjalnej sprzedaży nie trafi

• Anonymous
      Guest

Japonia (port Ir wszystko zdradza).
      W Europie do oficjalnej sprzedaży nie trafi

• exit
      Member
      Liczba postów: 330

pomysl dobry tylko design do kitu..

• Anonymous
      Guest

Ja myślę ze ten telefon jest super. Ja chce telefon z androidem i mam xperie x8 którą jo mam ale dupiato sie pisze. I chce włąśnie taki smartbar który ma normalną klawiaturę. Wcześnie miałem SE W595 na których esemesy się pisało super a teraz do dupy więc szukam takiego telefonu z taką właśnie klawiaturą zwykłą i z androidem. Ale cięzko bedzie o taki telefon. A jeśli chodzi o qwerty klawiature to jest ona nie dopracowana jeśli by ktoś nie wiedział.

Viewing 8 reply threads
Reply To: Huawei Smartbar: klasyczny telefon z Androidem 2.3
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile