Start Forum Sprzęt Sieci komputerowe Huawei B529 – mobilny router stacjonarny (wideo)

Viewing 15 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Huawei prezentuje nowy router, który wyróżnia się nie tylko szybkością przesyłania danych, ale również eleganckim wyglądem. Co więcej, dzięki wbudowanej baterii może służyć również jako mobilne centrum internetu nawet dla 32 urządzeń jednocześnie. Router umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Huawei B529s-23a dostępny jest w ofercie abonamentowej T-Mobile.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Huawei B529 – mobilny router stacjonarny (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Może jest już gdzieś jakaś dokładniejsza specyfikacja, np. z podaną prędkością wifi bo nie wiem czy opłaca się dopłacać do modelu B525.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      nie opłaca się

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Nie rozumiem ludzi którzy piszą że ta oferta jest nieopłacalna. Przecież 55zł za non limit a przy tym mamy modem który możemy zabrać ze sobą lub w razie awarii prądu działa na zasilaniu bateryjnym i mamy nadal dostęp do internetu. W mojej miejscowości orange dociągnęło światłowody których nie podłączyli do domów bo gmina nie ma na to już pieniędzy, a operatorowi się to nie opłaca gdyż 70% mieszkańców to ludzie w poczciwym wieku i operator nie widzi w nich klienta który by taką usługę wykupił. Dlatego też uważam tą ofertę za opłacalną i atrakcyjną. Model B525 jak to w przypadku budżetowych urządzeń może mieć tendencje do przegrzewania się przy bardziej wzmożonym ruchu sieciowym przy zbyt duże ilości urządzeń podłączonych urządzeń bo TV, Amplituner, Komputery, Laptopy, Telefony, co z tym idzie mogą być problemy z jego wydajnością, ale jak napisałem może ale nie musi cierpieć na te problemy. Na dzień dzisiejszy na plus jest ten akumulator wbudowany w urządzenie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Mi sie wizualnie ten pan ruter podoba

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Czy to jakiś błąd, czy faktycznie nie obsługuje pasma B20, czyli 800 MHz, które właśnie jest kluczowe na terenach pozamiejskich? 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      A dla tych co twierdzą, że ta oferta się nie opłaca to niech poszukają innej oferty z prawdziwie nielimitowanym Internetem mobilnym – tzn. nie takim, gdzie po przekroczeniu np. 100 GB transferu obniżają prędkość. Otóż ułatwię poszukiwania – nie ma innego operatora, który by taką usługę oferował. Tak więc za prawdziwy no limit jak najbardziej warto te 45 czy 55 zł dać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Dodatkowo jak się ma jakąś usługę w Tmobile jest jeszcze 5 zł taniej. Czyli 40 ,lub 50 .

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      jak bedziecie przeginać wpuszczą Was na pogorszony QOS albo lejek nie ma nic za darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Ten router kosztuje 199 zł, i ma akumalator wbudowany i można go odpalić bez kontaktu. Za 1 zł mamy Huawei B525 bez akumalatora i jesteśmy uziemieni do gniazdka.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Kupiłem usługę internetową za 45 zł/mc. „Za darmo” dostałem router z punktem dostępowym Wi-Fi. Od tygodnia działa przez całą dobę – bez uwag. Ma także zasilanie 12V. Nawet zastanawiam się, czy go na stałe nie zamontować w samochodzie. Sprawdzałem działanie z 60 m. Bez zarzutu.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      @d [quote]Ten internet ma lejek do 1 mb po przekroczeniu 10 gb. Wiec nie oplaca sie [/quote]

      Nieprawda! Operator zaznaczał, że nie ma limitów ani lejków.
      Oferta opiera się tylko i wyłącznie na określeniu przepustowości (do 20 lub 60 Mb/s).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      d; pisze, że po ściągnięciu 10 gb danych jest lejek do 1 gb, czy ktoś jeszcze to potwierdza?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Nie znam go, ale z mojego doświadczenia, najsolidniejsze w tym budżecie są zdecydowanie sprzęty Netgear, a to z kilku powodów… Przez 6 lat żadne z ich rozwiązań sieciowych mi nie nawaliło. Wszystkie sprzęty działały jak powinny. Zatem w praktyce nie musiałem się zajmować siecią. I właśnie o taką niezawodność przy takich rozwiązaniach chodzi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Pytanie
      jaki konektor antenowy do Router HUAWEI B529. Do anteny zewnętrznej.. help.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139971

      Netgear jak najbardziej, a jaki model, to już całkiem inna kwestia. Na bank sobie coś dopasujecie. W budżecie na poziomie 200-300 zł do znalezienia jest na bank konkretny sprzęt. Coś z serii Nighthawk też ustrzelicie, tak więc na spokojnie dopasowujcie sobie rozwiązania. Ale z nastawieniem na solidne parametry i dobre wyniki w testach.

Viewing 15 reply threads
Reply To: Huawei B529 – mobilny router stacjonarny (wideo)
Your information: