Jesteś tutaj:---HTC Titan ma problemy z jakością rozmów (video)
HTC Titan ma problemy z jakością rozmów (video)2012-01-19T07:17:13+01:00

Start Forum Sprzęt HTC HTC Titan ma problemy z jakością rozmów (video)

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

HTC Titan, dzięki dużemu ekranowi o przekątnej 4,7 cala, pozwala cieszyć się ulubionymi cyfrowymi treściami i multimediami imponującej wielkości. Na rynku dostępny jest już dłuższy czas, ale dopiero teraz oficjalnie potwierdzono, że smartfon ma poważny problem, jakim jest stosunkowo słaba jakość rozmów telefonicznych.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HTC Titan ma problemy z jakością rozmów (video)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

sheisung ,htc chyba w ogóle nie testują swoich słuchawek.Taki numer musiałby wyjść od razu na wierzch

• Anonymous
      Guest

Czytałem już to na windows-phone.pl.

• Anonymous
      Guest

W końcu ktoś zwrócił uwage na taki mały szczegół jak rozmowy, bo przy tych wszyskich wodotryskach zdaje sie jakość rozmów została pominięta. Po próbach na kilku Samsungach z Androidem i nie, stwierdziłem że nie da przez nie rozmawiać. Wróciłem do Nokii, tej z „tym badziewnym” Symbianem i nie zamierzam kupować innego telefonu, bo przynajmniej porozmawiać sie da a nie jak w tych super smartfonach. Nie dość, że niewyraźnie słychać, to czułość mikrofonu tragiczna.

• johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

w Swift7 jakość połączeń też nie jest rewelacyjna… Głośnik niemal brzęczy.

Viewing 4 reply threads
Reply To: HTC Titan ma problemy z jakością rozmów (video)
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile