Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria HP prezentuje nowe drukarki i komputery PC

Viewing 12 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HP prezentuje nowe drukarki i komputery PC

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Kupiłam nie tak dawno drukarkę tej firmy i polecono mi zamienniki, czy warto?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Pewnie, że warto jak to tylko na zamiennikach drukuję. A jakie dokładnie Tobie polecili?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      [quote]Ciekawe jak zamienniki radzą sobie z drukowaniem zdjęć itp? [/quote]
      Super sobie radzą , ja na nich drukuję i nie mam na co narzekać 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      To dobra firma, jak kupować zamienniki to od nich, mamy wtedy gwarancję, że jednak będzie to dobry produkt. Sama sie o tym przekonałam. Wcześniej trafiłam na zamienniki, które do niczego się nie nadawały, tylko nerwów kupę miałam 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Zdjęcia rzadko drukuje ale jak już mi się zdarza to fajnie wychodzą, active jety dobrze sobie z tym radzą. Ja jestem bardzo za zamiennikami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Nową drukarkę kupiłam w zeszłym miesiącu plus od razu zamienniki 🙂 U mnie to się też bardziej opłaca, dużo tańsze są zamienniki, nie ma się nad czym zastanawiać.

    • Orzy
      Member
      Liczba postów: 5

      Tak jak kolega wyżej powiedział, stare laserowe drukarki HP są najlepsze. Jeżeli nie potrzebujemy druku w kolorze, to nie będzie tańszego rozwiązania niż zakup takiej używanej drukarki. Później tylko wymiana tonera, który kosztuje mnie niż zestaw tuszy, a jest w stanie wydrukować 2000-2500 stron. I przede wszystkim nie będzie problemu z zaschniętymi tuszami.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Mam atramentówke i dobrze sie spisuje, tusze oczywiście zamienniki idealnie mi wszystko drukują.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Tylko zamienniki kupuję, tusz jest na prawdę super, kolory idealne, ładne, no i sporo tańsze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Czy tusze nie zasychają? Chodzi mi o taka tygodniową przerwę w używaniu drukarki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Mi się jeszcze nie zdarzyło żeby tuz mi zasechł, a też mam zamiennik. Kup tylko dobrej marki.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139972

      Tak się zastanawiam czy lepiej kupić drukarkę na tusz czy na toner?

Viewing 12 reply threads
Reply To: HP prezentuje nowe drukarki i komputery PC
Your information: