Start Forum Sprzęt Android Honor 7X – ekran bezramkowy, świetna kamera i design za 1 299 PLN (wideo)

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Najnowszy smartfon marki Honor został wyposażony w pamięć 4 GB RAM i 64 GB, ośmiordzeniowy procesor Kirin 659 oraz podwójny aparat 16 MP. Wyświetlacz o przekątnej 5,93” pokrywa niemal 83 proc. przedniej powierzchni. Honor 7X powinien być dobrą ofertą dla osób, które są zainteresowane smartfonem nowoczesnym i przystępnym cenowo.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Honor 7X – ekran bezramkowy, świetna kamera i design za 1 299 PLN (wideo)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      „Honor 7X – ekran bezramkowy, świetna kamera i design za 1 299 PLN” i w końcówce 2017 roku brak NFC i pasma 5GHz dla WLANu. NO po prostu rewelacja! Oszczędność na poziomie 2$. Tylko pogratulować….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Chyba nie wszyscy używają NFC 😀 ja nie używam i na guzik mi to potrzebne 😀 tak jakby smartfon miał zastąpić wszystko 😛 niedługo wszystko będzie na dotyk ,a my siedzimy i Wcinamy popcorn 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      W usa 850zł ,w Indiach 730zł, w Niemczech 1050 zł po cashbacku, tak samo we Włoszech i Hiszpanii.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      NFC to podstawa !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Co to za problem dodać NFC do telefonu? 2017 rok a oni takie gnioty wypuszczają…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139953

      Bardzo dobry telefon, trudno jest o lepszy w tej cenie. Desing -klasa. Ma gwarantowaną aktualizację do oreo. W Chinach świetnie sprzedaje się i to chyba jest dla niego najlepsza reklama. Jestem posiadaczem 7X i spełnia moje oczekiwania. Jasne można kupić flagowca i mieć”wszystko”, kwestia umiejętności podejmowania decyzji ceny do jakości i wyposażenia.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Honor 7X – ekran bezramkowy, świetna kamera i design za 1 299 PLN (wideo)
Your information: