Jesteś tutaj:---HAPPA.pl: zakupy przez kliknięcie palcem
HAPPA.pl: zakupy przez kliknięcie palcem2012-07-24T09:46:20+02:00

Start Forum Rynek Handel w sieci i dystrybucja HAPPA.pl: zakupy przez kliknięcie palcem

Viewing 8 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Męczy Was kupowanie prezentów i godziny spędzone w kolejce do kasy? Nigdy nie macie pomysłu, co wybrać? Żyjecie w świecie internetu i nie wyobrażacie sobie bez niego życia? Jest już rozwiązanie. Nadchodzi HAPPA.pl – system internetowych kodów podarunkowych. Dzięki niemu od dziś wszystko załatwimy z pozycji domowego fotela, na „kliknięcie palcem”.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: HAPPA.pl: zakupy przez kliknięcie palcem

    • patryk123
      Member
      Liczba postów: 676

      ehh… świat spada na psy. nie wystarczy wejśc na portale aukcyjne i poszkać poszperać, iśc do sklepu tylko bawić się w takei coś??

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      ja zawsze mam problem co kupic, znaczy wiem, ze moja kumpela lubi kosmetyki ale nie wiem jaki zapach kupic. dlatego od paru lat na urodziny daje jej karte podarunkowa do sephory

    • kaz
      Member
      Liczba postów: 618

      Co to się porobiło „czarodziejską różdżkę” zastąpił „klikający palec”

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      To jakaś niepowazna firma w swoim regulaminie podają linki do grupona.
      Co to się wyprawia….

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      Regulamin to kopia groupona (nawet linki nie zmienione!), w regulaminie napisane że karta będzie ważna jeśli zbierze się odpowiednia ilość osób (no i znowu = kopia grupona pod inną przykrywką). Do tego informacja a tu strona „zajawka” bez możliwości korzystania i z nie działającym przyciskiem „powiadom”… amatorka i tyle

    • ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

      Co się dziwicie, każdy orze jak może;)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      skad info, ze to a’la groupon? u nas happa byla z oferta ale wygladalo to raczej na antygrupon… prosba o link do regulaminu bo na landimg page nic nie ma…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140120

      a ja słyszałem o innym projekcie zwiazanym z prezentami z tym że chyba był powiązany z facebookiem i wklejało się coś na ścianę znajomego

Viewing 8 reply threads
Reply To: HAPPA.pl: zakupy przez kliknięcie palcem
Your information:




https://linebet-bangladesh.com/en/mobile