Jesteś tutaj:---Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok
Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok2017-03-16T11:37:49+01:00

Start Forum Rynek Wyniki i sprawozdania finansowe Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok

Viewing 4 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Grupa Cyfrowy Polsat opublikowała bardzo dobre wyniki operacyjne i finansowe za 2016 rok. Wśród najważniejszych wydarzeń i osiągnięć ostatnich 12 miesięcy znalazły się: finalizacja transakcji zakupu Grupy Midas, zwiększenie liczby usług kontraktowych oraz ARPU klientów kontraktowych, wzrost oglądalności kanałów Telewizji Polsat oraz dynamiczny wzrost przychodów z reklamy telewizyjnej oraz dalszy rozwój Domowego Programu Oszczędnościowego smartDOM.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140023

Podejrzewam, ze to dzięki smart domowi Cyfrowy Polsat ma tak dobre wyniki. Ja w ten sposób mam u nich trzy usługi i bardzo sobie to chwalę. Dobrze i oszczędnie.

• Anonymous
      Guest

Można powiedzieć – jak co roku wyniki finansowe cyfrowego polsatu sa znakomite. Spółka świetnie sobie radzi i dzisiaj jest jedną z najlepszych firm prywatnych w polskiej gospodarce.

• Anonymous
      Guest

Internet Plusa sprzedaje się w sumie coraz lepiej i to też ma duży wpływ pozytywny na wynik całej grupy. Ogólnie, usługi kontraktowe to ich mocna strona.

• Anonymous
      Guest

To dobrze, że jest zysk. W końcu po to ma się firmę, żeby na niej zarabiać.
      mam CP od dwóch lat i jestem zadowolony – na pewno będę przedłużał umowę, szukałem czegoś, ale nie ma na rynku obecnie tak dobrej i dużej (SmartDOM) oferty. Pozostaje tylko korzystać.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Grupa Cyfrowy Polsat podsumowuje finanse za 2016 rok
Your information: