Jesteś tutaj:---Google. Jak działa najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie?
Google. Jak działa najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie?2005-02-06T22:22:54+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Google. Jak działa najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie?

Viewing 34 reply threads
  • Author
      Guest
      Liczba postów: 140060

Google już od dawna dzierży palmę pierwszeństwa wśród wyszukiwarek. Co kryje się za prostą i niepozorną stroną http://www.google.com? Jak się okazuje, są to dziesiątki a być może już nawet setki tysięcy komputerów PC.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

• Anonymous
      Guest

naprawde ciekawe.

• Anonymous
      Guest

Dobry artykuł. Wreszcie coś ciekawego o Google.

• Anonymous
      Guest

a co to za komurka ta google? cienka jakas, nie ma kamerki. Nokia rules

• Anonymous
      Guest

trzeba dodac iz google wprowadza cenzure, firma o tak poteznej de facto wladzy prowadzi swoja polityke, dosc malo demokratyczna niestety, ot kapitalizm.

• Anonymous
      Guest

Bardzo interesujące

• Anonymous
      Guest

Szukałem w google zupelnie czegos innego i trafilem na ten artykuł hehe

• Anonymous
      Guest

Kiedys wiecej mozna bylo znalesc w google teraz wiele stron celowo jest blokowanych … chyba pora na konkurencje google aby sie wykazala pomysl jest prosty stworzyc to samo tylko bez cenzury :-p

• Anonymous
      Guest

Ciekawe jak sprawa sie ma z gMailem?? tez jest dublowana?? Pamietam czasy Altavisty.. kiedys to byla potega 🙂

• Anonymous
      Guest

No to sie okazalo ze pc rulez, ciekawe ile maja tam starych kompow w tych klastrach, moze jakies pentium 1 jeszcze 😀 , albo 286 😉

• Anonymous
      Guest

Fajny fajny artykół. SPOKO

• Anonymous
      Guest

70 % komentrzy pod tym artykulem… jest debilnych, szkoda ze telix tak spadl… jezeli mowisz ze ten "artykół" jest debilny… nie czytaj go… widocznie go nie rozumiem…

• Anonymous
      Guest

Bardzo dobry artykuł. Przeczytałem z uwagą. Dzięki Marcin.

• Anonymous
      Guest

sprobujcie Mirago…to tesh niezla wyszukiwarka

• Anonymous
      Guest

Google no nie jest złe ale sprubójcie <A href=http://clusty.com/ >clusty</A>

• Anonymous
      Guest

gratuluje artykułu.. pytanie gdzie można znaleść takie informacje?

korzystałeś z googla? 😛

Tutaj człowiek dowiaduje się jak mało wie.. korzysta się z tego co dzień, a nie można powiedzieć nawet co to dokładnie jest..

a clusty jest wyszukiwarką jakkolwiek ciekawą, niestety sporo jej brakuje do googla i nie moze na dzien dzisiejszy stanowic zbytniej konkurencji. sprawdziłem ilość odnalezionych stron dla wyszukiwanego "diablo 2", szukałem zwrotu jak najbardziej popularnego.. 5,466,794 – wynik clusty, dla google było to 6,600,000. clusty wyświetliło zaledwie górne 238 zaś google 1000 haseł.. poza tym szkoda że nie można ustawić opcji w zakładce wikipedii, i przez to możliwe jest tylko przeszukanie wyłącznie strony angielskiej. chyba że coś przoczyłem to przepraszam.

A jaką satysfakcję mają ci, którzy miast dodać normalny komentarz dopisują niecenzuralne uwagi o narządach płciowych i nie tylko??

• Anonymous
      Guest

jak ustawić google jako strone startową popiszcie

• Anonymous
      Guest

Witam, była tu mowa o konkurencji dla wujka google, właśnie rośnie http://www.hakia.com polecam zajrzeć.

• Anonymous
      Guest

Rośnie i inna konkurencja, quaero – po łacinie szukaj, Europa się zmobilizowala i chce pokonać google.U nas pisal juz o tym newsweek i kilka innych, rzeczpospol. wyborcza.

Duzo informacji na stronach anglojezycznych.

Pozdrawiam.

• Anonymous
      Guest

nie wiem jak sie tu znalazłem……..zupełnie przez przypadek nie tego szukałem.

• Anonymous
      Guest

normalna jesteś?

• Anonymous
      Guest

Powiem tyle: zanim goole coś znajdzie to pyta sie chuck’a norris’a on wie wszystko :p

• Anonymous
      Guest

Chciałem zauważyć że 1 petabajt równa się 1 048 576 gigabajtom.

• Anonymous
      Guest

Temacik i treść recenzji super, przeczytałem i jestem zadowolony z info jakie dostałem.

• Anonymous
      Guest

dosyć ciekawe i nawet interesujące 🙂

• Anonymous
      Guest

Ja mam żal do Googli, że upubliczniają bez mojej zgody moje dane i dzięki temu postronne osoby otrzymują wiele informacji, których nie powinny posiadać.

• Anonymous
      Guest

hakia i kluska dość dużo wyświetliły linkow, ale ta quaero to żadnego linku nie znalazła, ani przy- fajna dupa, ani przy- dupa, a w komentarzu ktoś napisał, że niby quaero jest mobilizacją europy przeciw google:) Sprawdźcie sami pod hasłem- fajna dupa. Przy okazji się uśmialem, gdy duża część linkow była do- fajna dupa z twarzy

• Anonymous
      Guest

OGÓLNIE NIE MA LEPSZEJ PRZEGLĄDARKI

• Anonymous
      Guest

Jakie strony sa blokowane? Jak to odkryliscie?

• Anonymous
      Guest

Pryk dziecko pójdź i porozmawiaj z kimś na swoim poziomie (na przykład ze swoim butem). No ale cóż, dzieci neo byli, są i będą. A oto są ślady twojego upośledzenia (normlany, ejst).

• Anonymous
      Guest

debile
      😎 😎 😡 😡 :lol 😮 😮 😮 😮 :mops: 😎 😀 🙂 🙂 :lol 😛 :lol :lol :lol :lol :lol :lol :lol 😮 😡 😡 🙁 🙂 :opos: :opos: :opos: :opos: :opos:

• Anonymous
      Guest

Info z tekstu robi wrażenie… Jednak brak konkretów (konkretnych informacji o kodzie). Rozumiem, że takie informacje są tajne, mimo to chciałbym się coś dowiedzieć od strony programisty… Czy to możliwe?

• Anonymous
      Guest

Info z tekstu robi wrażenie… Jednak brak konkretów (konkretnych informacji o kodzie). Rozumiem, że takie informacje są tajne, mimo to chciałbym się coś dowiedzieć od strony programisty… Czy to możliwe?

• Anonymous
      Guest

Jest wiele metod pozycjonowania i każdy na własną rękę może poprawić pozycję swojej strony w wyszukiwarkach. Jeśli ktoś już wyczerpał wszystkie pomysły to może skorzystać z pomocy osób zewnętrznych. . Zwiększenie wyników wyszukiwania Wyniki Pozycjonowania nigdy nie są natychmiastowe i trzeba się tutaj wykazać cierpliwością. Czasem zdarza się, że czekając z niecierpliwością na wyniki wyszukiwania dokonujemy kolejnych modyfikacji, przez co tracimy możliwość analizowania, jaki efekt przyniosła dana zmiana (modyfikacja). [url] http://roothelp.pl/pozycjonowanie.html%5B/url%5D

• Anonymous
      Guest

Test

Viewing 34 reply threads
Reply To: Google. Jak działa najpopularniejsza wyszukiwarka internetowa na świecie?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile