Start Forum Sprzęt Tablety Goclever Quantum 2 960 Mobile – 9,6-calowy tablet dual SIM za 399 zł

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Nowy tablet z systemem Android firmy Goclever wyróżnia się na tle konkurencji eleganckim wyglądem – kolory (biały i złoty), ergonomiczny kształt i delikatna ramka wokół 9,6-calowego wyświetlacza (IPS LCD, rozdzielczości 1280×800 pikseli). Quantum 2 960 Mobile sprawdzi się jako mobilny sprzęt do przeglądania Internetu oraz prowadzenia rozmów głosowych.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Goclever Quantum 2 960 Mobile – 9,6-calowy tablet dual SIM za 399 zł

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Czas tabletów już minął

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      jakby mial 2GB RAM… u_u

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Mnie tam bardzo własnie tablet by się przydał i ten całkiem spoko jeśli chodzi o design, parametry a do tego cenę. szukam czegoś w tym stylu do takiego codziennego przeglądania i nad goclever wcześniej nie myślałem, ale widzę że propozycja sensowna.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja dostałam złoty od chlopaka na urodziny. Przyznam, ze nie slyszalam wczesniej o tej firmie i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie zacina sie, a sporo go uzywam, jest dosyc wytrzymaly duza rozdzielczosc no i pamiec. Fajny, przydatny gadzet.

Viewing 4 reply threads
Reply To: Goclever Quantum 2 960 Mobile – 9,6-calowy tablet dual SIM za 399 zł
Your information: