Start Forum Operatorzy VOIP GigaNagrywarka, czyli sieciowa nagrywarka Netii za 15 zł/m

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Rusza nowa oferta cenowa telewizji Netii, a wraz z nią usługa GigaNagrywarka. Klienci Telewizji Osobistej będą mogli od 16 kwietnia 2015 rejestrować programy nawet na 148 kanałach jednocześnie i cieszyć się nielimitowaną przestrzenią dyskową.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: GigaNagrywarka, czyli sieciowa nagrywarka Netii za 15 zł/m

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Problem Netii jest stabilny przekaz telewizyjny. Tego co dziś oferuje nie da się oglądać, a co dopiero nagrywać. Klatkowanie i zanikający obraz to codzienność. I za to mam płacić 15 zł, to żarty.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      vui – to chyba u Ciebie. zgłaszałeś im to? u mnie wszystko śmiga 🙂 a na nagrywarkę tym bardziej czekam, bo rzadko jestem w domu w ciągu tygodnia i dużo rzeczy mnie omija w TV

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      ja mam gigakablowke i umnie wszystko jest stabilne!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Od roku męczę się z Netią żeby nagrywać na mój dysk (Netia nie zapewniła swojego) to co chcę. I PRASK! Masz nową wspaniałą ofertę, którą musisz wybrać. A co mam zrobić z 750GB filmów na moim dysku które nie zdążyłem oglądnąć? Nie mam ŻADNEGO wyboru !!! Albo płać 15 zł ekstra za GigaBadziew albo nic. Nie tak się umawiałem podczas podpisywania Umowy, ale Umowy obowiązują tylko maluczkich tzn. nas jeleni.

    • Manekin
      Member
      Liczba postów: 7

      jestem ciekawy tej oferty – wreszcie jak sie nie wyrobie na jakiś program, to bede mógl go sobie cofnąc i zobacze w ca łosci 🙂 to brzmi bardzo dobrze 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      ja mam tv z netii i jest zadowolona, teraz zastanawiam się na Giganagrywarka, bo fajny gadżet i by mi się przydał. nie ma mnie czesto w domu, wiec zdaza mi sie przegapic ulubione prgramy a tak to byloby po klopocie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      dla mnie bardzo w porządku sprawa z tą giga nagrywarką. za 15 zł miesięcznie mam wygodę oglądania :). Dla mnie najważniejsze jak nie mogę wrócić, a tu zawody w tv ;D.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Dla mnie jest idealna ta Giganagrywarka, bo mój serial leci w takich godzinach, w którcyh często mnie nie ma. Mam więc ustawione automatyczne nagranie wszystkich interesujących mnie seriali i oglądam po przyjściu z pracy albo z uczelni podczas obiadu. Polecam, bo chyba inni takich aż możliwości nie oferują co Netia.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      [quote]A gdzie mieszkasz? Zastanawiam się nad tą ofertą tylko nie wiem czy u mnie będzie dobrze działać, a mieszkam pod Warszawą. Cenowo przystępne to bardzo. [/quote]

      Wiesz co, ja mieszkam na Białołęce i śmiga bardzo dobrze! Nie wiem jak dalej ale najlepiej to zadzwoń i się dowiedz czy jest u Ciebie dostępna ta usługa.

Viewing 9 reply threads
Reply To: GigaNagrywarka, czyli sieciowa nagrywarka Netii za 15 zł/m
Your information: