Jesteś tutaj:---Gaming szyty na miarę – czyli, jaki komputer do gry wybrać

Gaming szyty na miarę – czyli, jaki komputer do gry wybrać2018-01-18T06:43:29+02:00

Start Forum Sprzęt Komputery i akcesoria Gaming szyty na miarę – czyli, jaki komputer do gry wybrać

Viewing 8 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31289

   Dobór odpowiedniego komputera, dopasowanego do indywidualnych potrzeb gracza nie jest zadaniem łatwym. Gdyby było inaczej, w sieci co rusz nie pojawiałyby się pytania typu „jakiego laptopa kupić do gier?” lub „jaki komputer kupić za X złotych?”. Chcąc pomóc graczom i ich rodzicom, wychodzimy na przeciw z krótkim poradnikiem.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Gaming szyty na miarę – czyli, jaki komputer do gry wybrać

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Coś się dowiedziałem poza sloganem reklamowym? Nie !

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mam legiona y720 i faktycznie sprzęt jest mega

  • anderson56
   Participant
   Liczba postów: 3

   Ja osobiście kupiłem laptop do gier dzięki temu poradnikowi: http://akcesoriagracza.pl/laptop-do-gier/. Bardzo ciekawy artykuł, można z łatwością dobrać laptopa do swoich potrzeb i w dodatku konkretne propozyccje zostały podane. Polecam brać sprzęt lenovo, bardzo dobrze się spisuje, jakość w stosunku do ceny jest świetna. Pozdrawiam!

  • waleczna002
   Participant
   Liczba postów: 3

   Takie pytania się pojawiają i będą pojawiać, bo co chwilę ceny się zmieniają i wchodzą nowe sprzęty. Dlatego jak po roku czasu chcesz kupić nowego laptopa do gier za 3k złotych, to na pewno nie będzie Cię interesował stary sprzęt, który już masz.

  • pozytywny03
   Participant
   Liczba postów: 3

   A widzieliście nowe laptopy gamingowe od Xiaomi? Ciekawe jak jest z jakością wykonania, bo z tego co widziałem, to ceny są mniejsze niż w innych laptopach z tą samą specyfikacją

  • Marta38
   Participant
   Liczba postów: 23

   Coraz bardziej branża komputerowa dostosowuje się do graczy i nie ma w tym przecież niczego złego. Wręcz przeciwnie, to motor napędowy całego świata. Podobnie rzecz ma się z softwarem. Takie portale jak https://gamehag.com/ robią furorę, bo gracze mogą wygrać tam dodatkowe nagrody.

  • pieknyolek
   Participant
   Liczba postów: 25

   Serdecznie polecam sklep z komputerami i podzespołami do komputerów https://xtreem.pl/

  • Marta38
   Participant
   Liczba postów: 23

   Jasne, że tak. W końcu dzisiaj jesteście w stanie znaleźć znacznie lepsze sposoby na znalezienie odpowiednich laptopów, które będziecie w stanie zastosować u Was w pracy. Jeśli nie chcecie przepłacać, to powinniście zajrzeć do https://laurem.pl/Laurem-laptopy-poleasingowe-Warszawa-stock-3-pol.html i samemu przekonać się o tym, co będzie dla Was najlepsze. Myślę, że to ciekawa opcja, sami się o tym przekonajcie.

Viewing 8 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.