Start Forum Inne Telix.pl Folie/szkła SKINK do testów użytkownikom Telix.pl

Viewing 19 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Zapraszamy wszystkich Czytelników serwisu: Telix.pl do udziału w konkursie testowania produktów marki SKINK. Fundatorem nagród jest wyłączny dystrybutor produktów marki SKINK − firma K-Consult, która wprowadziła właśnie na rynek folię ochronną COMFORT, folię FlexibleGlass i szkło hartowane HardGlass. Uwaga – każdy uczestnik wygrywa.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Folie/szkła SKINK do testów użytkownikom Telix.pl

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziękujemy za, aż tak duże zainteresowanie. Jutro opublikujemy listę 12 czytelników – zgodnie z czasem, którzy do tej pory przysłali nam swój akces do uczestnictwa w testach. Pierwszych 10 otrzyma w poniedziałek maila z prośbą o potwierdzenie chęci uczestnictwa, pozostali będą na zasadzie rezerwy. Po potwierdzeniu dane zostaną przesłane do firmy SKINK. Andrzej

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Na konkurs się nie załapałem, bo akurat wczoraj cały dzień byłem poza domem, ale folię/szkło SKINK ostatnio właśnie kupiłem do nowego i starego smartfona 😉
      Zaryzykowałem, bo nie mogłem znaleźć żadnych opinii, ale w empiku była dobra cena 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      od lat używam ich foli ochronnych do lustrzanki i muszę powiedzieć, że super sprawa wyświetlacz 0 rys 🙂 jakby co to nie wszędzie można dostać, najłatwiej chyba w media expercie

    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Informacja dla zainteresowanych Uczestników testami. Z naszych informacji wynika, że do Osób, które w tej informacji mają zaznaczone, że „zgłoszenie wysłane do K-Consult” zostanie wysłany kontakt e-mailowy na początku listopada. Prosimy o cierpliwość, Sponsor czekał na potwierdzenie uczestnictwa przez wszystkich uczestników. A jak widać z opublikowanych danych musieliśmy Prosić o potwierdzenie kolejnych z listy kandydatów, bo część chętnych zrezygnowała. Mamy potwierdzenie, że Firma ma już wszystkich 10-ciu kandydatów i w najbliższym czasie się z nimi skontaktuje. Od otrzymania materiałów do testów będziecie mieli, zgodnie z regulaminem 2 tygodnie na przygotowanie testu. Redakcja

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Do końca roku przyjdzie ta folia????????

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Firma się kontaktowała, na razie produktów brak. Minął tydzień, zobaczymy czy dojdzie w następnym. Jaką firmą kurierską jest realizowana dostawa? Jeżeli to K-EX to poczekajmy jeszcze 2 miesiące 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      To macie szczęście, ze mną się nikt nie kontaktował, jeżeli tak dalej pójdzie to będę musiał jechać i kupić folię a przesyłki z foliami do testów po prostu nie odbiorę, bo nie będę odklejał nowej folii bo to aby sprawdzić jakąś inną.

      24 konkurs, dzisiaj jest 8 i cisza… kpina…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      No i gdzie te folie? To jakiś żart?

    • Jaro070
      Member
      Liczba postów: 142

      Czas mija, a kontaktu ze strony K-Consult nie ma ): Oby się tylko testerzy nie rozmyślili.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Kiedy mogę wysłać test wirtualnej foli czy tez szkła? Firma, która dostarcza te produkty do niby testów to jakaś firma krzak. Ciekawe kto teraz by to odebrał po takim czasie. Telix wstyd.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Szanowni Państwo,
      Bardzo przepraszamy za długi czas oczekiwania na produkty do testów i dziękujemy za cierpliwość. Zebranie folii do każdego modelu telefonu oraz koordynacja wysyłki zajęła trochę czasu. W przyszłym tygodniu dotrą do Państwa przesyłki. Jeszcze raz przepraszamy i informujemy, że Państwa dane nie są nikomu udostępniane w celu ich ochrony.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Tak szczerze mówiąc na te info od tej firmy patrzę z przymrużeniem oka. Teraz należy im ten test po miesiącu wysłać.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja natomiast jestem osobą doświadczoną i obcującą się z foliami. Znam proces produkcyjny folii jak i szkieł, o ile w tym pierwszym przypadku schodów nie ma to w drugim się zaczyna ponieważ stworzenie szkła hartowane wymaga czasochłonnej pracy. Może firma dokonywała jeszcze pomiarów i robiła projekt na jakies urządzenie? Wbrew pozorom jest to trudny proces.
      Czekam cierpliwie na przesyłkę.
      Pozdrawiam!

    • Jaro070
      Member
      Liczba postów: 142

      Szkła podobno zostały wysłane DZISIAJ.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Jak ktoś coś dostał niech napisze co i jakim kurierem. U mnie jak go nie było tak nie ma… powoli zaczynam wątpić w wiarygodność.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja mam, dostałem Hard Glass kurierem DHL ☺

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja dostałem folię a gdzie szkło?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja dostałem folię a gdzie szkło?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Ja otrzymałem 2x folia dziś kurierem DHL.

Viewing 19 reply threads
Reply To: Folie/szkła SKINK do testów użytkownikom Telix.pl
Your information: