Jesteś tutaj:---Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo) 2017-11-15T07:03:15+00:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

• Autor
    Wpisy
  • Kan
    Opiekun forum
    Liczba postów: 31289

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

• Anonim
    Liczba postów: 0

Sprawdzone, działa super

Reklama
  • Anonim

jest petarda, mając otwarte 300-500 zakładek wcześniej trochę trwało, teraz rewelacja

• Anonim

Mi sie nie podobaja te kwadratowe karty . Opcje odśwież i home powinny być po drugiej stronie . Ktoś wskaże mi jakąś modyfikacje interfejsu by wygladało normalniej? Wg mnie to niby szybciej wynika z tego że przeglądarka czeka z otwarciem elementów cząstkowych a potem wypluwa całość . Zwróććie uwagę że znim sie otworzy strona jest krótka chwila oczekiwania .

• Anonim

Rewelacja

• evangelinesmith75
    Uczestnik
    Liczba postów: 1

Setup Firefox for Roku
    Roku acquainted the Firefox Roku app with engage you in all potential limitations and make your streaming procedure significantly less demanding. Begin the setup on your media player to appreciate viewing the on-request videos and other interesting system addition. Download Firefox from the app store and begin streaming the best videos accumulations on your gadget and appreciate the ceaseless excitement utilizing Firefox on Roku. For more info call at +1-866-991-0490 or visit here firefox for roku

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.