Jesteś tutaj:---Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)2017-11-15T07:03:15+02:00

Start Forum Inne Programy do pobrania Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31289

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Firefox Quantum – Szybki. Naprawdę szybki (wideo)

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 182104

Sprawdzone, działa super

Reklama
    • Anonymous
      Guest

jest petarda, mając otwarte 300-500 zakładek wcześniej trochę trwało, teraz rewelacja

• Anonymous
      Guest

Mi sie nie podobaja te kwadratowe karty . Opcje odśwież i home powinny być po drugiej stronie . Ktoś wskaże mi jakąś modyfikacje interfejsu by wygladało normalniej? Wg mnie to niby szybciej wynika z tego że przeglądarka czeka z otwarciem elementów cząstkowych a potem wypluwa całość . Zwróććie uwagę że znim sie otworzy strona jest krótka chwila oczekiwania .

• Anonymous
      Guest

Rewelacja

• evangelinesmith75
      Participant
      Liczba postów: 2

Setup Firefox for Roku
      Roku acquainted the Firefox Roku app with engage you in all potential limitations and make your streaming procedure significantly less demanding. Begin the setup on your media player to appreciate viewing the on-request videos and other interesting system addition. Download Firefox from the app store and begin streaming the best videos accumulations on your gadget and appreciate the ceaseless excitement utilizing Firefox on Roku. For more info call at +1-866-991-0490 or visit here firefox for roku

Viewing 5 reply threads
  • You must be logged in to reply to this topic.