Start Forum Rozrywka TV i muzyka Ferguson i400s – radio internetowe z obsługą Spotify, tunerem DAB oraz Wi-Fi

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Ferguson nie ustaje we wprowadzaniu innowacji w swoich urządzeniach audio. Po sukcesie internetowego radia Ferguson i300 przyszedł czas na zaoferowanie odbiorcom czegoś więcej. Czymś więcej jest internetowe radio z obsługą Spotify i odtwarzaczem CD: Ferguson i400s.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Ferguson i400s – radio internetowe z obsługą Spotify, tunerem DAB oraz Wi-Fi

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      a klienci nie prosili was o czytnik plikow usb co ? mysle ,ze tak . ale jakos nie ma tego najpotrzebniejszego dodatku ani w tym (tak proszonym przez klientów ) ani w poprzednim modeli i300. najwyrazniej opinie , prosby klientow firma ferguson ma w …dopie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Powiem szczerze, podoba mi się to radio. Ma w sobie duszę dawnych odbiorników analogowych

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      At dociekliwy. Tak ale to wejście z tyłu służy tylko do ładowania telefonu. Nie odtworzyć na nim plików z pendrive.niestety i to pomimo błagań Ferguson o taką możliwość dalej dopa

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nawet ok, ale fakt USB, to atrapa do ładowania baterii smarfona

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nie wiem gdzie wyczytaliście o tym porcie USB z funkcją tylko ładowania, zgodnie z prośbami naszych klientów radio i400s posiada port USB do odtwarzania muzyki (pendrive).

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      USB Playback: wspierane formaty plików: MP3, WMA, FLAC, WAV, AAC, AAC+ (do 96kHz, 24bit)

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Interesujący sprzęt. Ciekawe jak gra. Mam dość problemów z radiem, które nie odbiera naziemnej stacji. Niestety takie miejsce, a tutaj radio internetowe i do tego Spotify.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Witam, mam ten sprzęt od kilku dni – jednym słowem wymiata, bardzo dobra jakość dźwięku jak na tak małe radyjko. Radio mam na dole w salonie i dźwięk niesie się po całym domu, nawet detale słychać do góry w sypialni. Może nie jest tanie ale konkurencji nie ma moim zdaniem. Polecam

Viewing 9 reply threads
Reply To: Ferguson i400s – radio internetowe z obsługą Spotify, tunerem DAB oraz Wi-Fi
Your information: