Jesteś tutaj:---Fakty i mity czyli kradziony telefon sprzedany w salonie Play?
Fakty i mity czyli kradziony telefon sprzedany w salonie Play?2011-12-13T10:25:11+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Fakty i mity czyli kradziony telefon sprzedany w salonie Play?

Viewing 13 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Konsultanci w salonach i Klienci. Dla własnego spokoju i zdrowia warto przy podpisywaniu umowy porównać czy IMEI telefonu zgadza się z IMEI na pudełku. Bądźmy ostrożni i bardzo dokładni – napisał na swoim blogu rzecznik Play Marcin Gruszka, komentując historie jednego telefonu, kupionego w salonie Play.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Fakty i mity czyli kradziony telefon sprzedany w salonie Play?

• ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

Na miejscu Pana B też bym się w kurzył

• akmk
      Member
      Liczba postów: 421

Pomyłki się zdarzają ale też bym się wkurzył zaistniałą sytuacją.Ja kupując kiedyś telefon w euro agd po przyjściu do domu stwierdziłem że jest w nim kilka fotek pstrykniętych w sklepie,widocznie jakiś klient sprawdzał fona w sklepie ale nie robiłem z tego afery-zdarza się

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Chyba każdy by się wkurzył, no ale Pan B powinien zrozumieć, że Play nie sprzedał mu „kradzionego pudełka” specjalnie i powinien razem z Play ugodowo załatwić sprawę, przecież pomyłki zdarzają się wszędzie.

• maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

tylko ze w plaj pomylki najrozniejszego typu zdazaja sie nagminnie…

• maar
      Keymaster

przepraszam za te powtorzenie ale cos mini opera chyba mi szfankuje…

• maar
      Keymaster

mnie orznieto w salonie… po zlozeniu reklamacji przyznano mi racje… I ze moge ich cmoknac… tzn ze to pracownik wprowadzil mnie w blad i zamiast znizki na abonament 10zl miesiecznie przez caly okres umowy zaproponowano mi 2×40 minut

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140031

Kiedyś w Łodzi, jeden gość też poczuł się oszukany… wziął „gnata” i poszedł do salonu…

• stalewiak
      Participant
      Liczba postów: 466

Play juz nie raz miał wpadke hmmm dziwne co nie ?

• Anonymous
      Guest

Jak sprawdzić czy telefon nie był kradziony, czy istnieje jakaś ogólnodostępna lista numerów zgłoszonych jako skradzione ??

• johnny-18
      Member
      Liczba postów: 1015

Czasami śmiać mi się chce z klientów, którzy tylko drą japę zamiast choćby wysłuchać jedno zdanie pracownika salonu…

• maar
      Keymaster

Lucek szacun , nikt tutaj tak dobrze jak ty nie ujął tej „sytuacji” .

• Anonymous
      Guest

Ludzia sa tylko ludzmi. A podpisujac umowe zawsze warto zerknac na numer imeii. Pracowalem w salonie i mozna sie pomylic. Nikt tego nie robi bo chce, pewnie juz ta osoba ma klopoty. Zal ze czasami klienci nie chca nawet sluchac wyjasnienia. Odrazu krzycza i sie awanturuja, jakby pracownik salonu byl kims gorszym. Sami pomyslcie czy gdzies w pracy sie nie pomyliscie. Po drugiej stronie tez jest czlowiek…

• Anonymous
      Guest

Człowiek jest tylko człowiekiem istotą omylną. Nie myli się tylko ten co nic nie robi. A gębę drzeć potrafi każdy najwięcej ten co nie ma nic do powiedzenia. Jest problem i trzeba go wyjaśnić i wszystko w tym temacie. Nie ma się na co oburzać.

Viewing 13 reply threads
Reply To: Fakty i mity czyli kradziony telefon sprzedany w salonie Play?
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile