Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Pozostali producenci Evolveo StrongPhone X3 – wodoszczelny telefon Dual SIM za 411 zł

Viewing 7 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      400 zł? Ja rozumiem, że potężna, jak na klasyka, bateria, ale bez przesady. myPhone Hammera można mieć za 140 i też trzyma dwa tygodnie.

    • goral2099
      Member
      Liczba postów: 16

      A masz w Hammerze WiFi i 3G? Jeżeli obsługiwałby HDVoice i umożliwiał by zainstalowanie Opery i innych aplikacji java, to byłby telefon wart swej ceny. Do pełni szczęścia brak tylko dobrego aparatu i byłbym w stanie zrezygnować ze smartfona.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      czy mogę kupić w dobrym stanie nokie6250? zamiast tego urządzenia dla weekendowych sportowców? nokia 6250 to telefon dla mężczyzn a nie piczek z brodami co udają facetów!

    • jurny
      Member
      Liczba postów: 1208

      [quote]A masz w Hammerze WiFi i 3G? Jeżeli obsługiwałby HDVoice i umożliwiał by zainstalowanie Opery i innych aplikacji java, to byłby telefon wart swej ceny. Do pełni szczęścia brak tylko dobrego aparatu i byłbym w stanie zrezygnować ze smartfona. [/quote]
      nie, takei telefony mają być alernatywą do smartfonów na różne okazje a nie stałym zamiennikiem. np. to jest słuzbowy podczas gdy iphone prywatny czeka do 15 bezpieczny w szufladzie.

      [quote]400 zł? Ja rozumiem, że potężna, jak na klasyka, bateria, ale bez przesady. myPhone Hammera można mieć za 140 i też trzyma dwa tygodnie. [/quote]
      hammer nie ma IP68 i nie może być powerbankiem

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      [quote]nie, takei telefony mają być alernatywą do smartfonów na różne okazje a nie stałym zamiennikiem. np. to jest słuzbowy podczas gdy iphone prywatny czeka do 15 bezpieczny w szufladzie.[/quote]
      Telefon typowo dla ludzi pracujących na budowie, gopr-u, topr-u i innych odwalających ciężką robotę w niebezpiecznych warunkach.

      [quote][quote]400 zł? Ja rozumiem, że potężna, jak na klasyka, bateria, ale bez przesady. myPhone Hammera można mieć za 140 i też trzyma dwa tygodnie. [/quote]
      hammer nie ma IP68 i nie może być powerbankiem [/quote]
      Nie ma też takiej ładnej obudowy. Evolveo przykłada do tego dużą uwagę. Można sobie nawet akcenty kolorystyczne zmieniać, jak się chce.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      [quote]
      Telefon typowo dla ludzi pracujących na budowie, gopr-u, topr-u i innych odwalających ciężką robotę w niebezpiecznych warunkach.[/quote]
      Myślę, że dla wszystkich którzy lubią aktywnie żyć i nie chcą martwić się o telefon. Poza tym znam wiele osób którzy mając małe dzieci zdecydowali się na pancerniaki żeby przez przypadek telefon się nie uszkodził. No i takie od rugged mają juz podzespoły godne topowych marek
      [quote]
      Nie ma też takiej ładnej obudowy. Evolveo przykłada do tego dużą uwagę. Można sobie nawet akcenty kolorystyczne zmieniać, jak się chce. [/quote]
      Evolveo całkiem okey, ale jak dla mnie to jest wiele lepszych marek na które można się zdecydować.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Proszę nie okłamywać ludzi i nie wprowadzać ich w błąd! Telefon nie ma absolutnie gumowanej obudowy, lecz żywy śliski plastik, który po kontakcie z twardym podłożem ulega istotnemu zagnieceniu, właśnie z uwagi na swoją masę! Mam ten telefon 3 miesiące i był to wyjątkowo chybiony zakup. Bo jego wygląd i estetyka pozostaje w wielkiej sprzeczności z możliwościami eksploatacyjnymi! I tak, telefon ma bardzo słaby Bluetooth, który często się zrywa i uniemożliwia parowanie z wieloma urządzeniami.Przykładowo, jak go parowałem z HAMA 1600 to telefon się 3 razy resetował,przeto dałem sobie spokój! I nie inaczej było z wieżami Panasonic, czy Sony! Telefon nie przewiduje możliwości przypisania dla danego rozmówcy „dzwonka”, jak też pobrania i wprowadzenia nowych dodatkowych sygnałów SMS/MMS. Ma słabiutkie i czasem szumiące radio. Bardzo przeciętne i ściśle dedykowane słuchawki, których absolutnie nie da się zastąpić innymi, właśnie z uwagi na celową inną konfigurację wejścia micro USB! Aparat w telefonie to z absolutną pewnością nie 2 lecz 1,3 Mpx, co szczególnie da się zauważyć dla fotek z bliskiej odległości, a nie krajobrazów!Telefon ma bardzo okrojone menu, które absolutnie nie dorównuje przykładowo samsungowi B-2710 Solid. Nie ma funkcji „powiększ”, co jest wprost niezbędne przy 2 ” ekranie, gdy chcemy przeglądać fotki, maczkiem pisane sms-y, czy strony internetowe. Internet X-3 jest zasadniczo okrojony i nie posiada typowej wyszukiwarki Google. co mam w Solidzie!Instrukcji do evolveo nie mamy ani w wersji elektronicznej, czy papierowej, a to co jest to jakaś jedynie skromna namiastka!Multimedia telefonu mniej niż skromne. Nie odsłuchamy całych płyt wgranych na kartę pamięci, jak również nie przeglądniemy poklatkowo fotek, które jedynie można oglądać z poziomu menadżera, każdorazowo otwierając i zamykając poszczególne fotki.Telefon odtwarza tylko pliki mp3 i to sztuka po sztuce przerzucanych wcześniej z menadżera do odtwarzacza, co byłoby nie do przyjęcia w samsungu, w którym całe płyty można odtwarzać na różne sposoby „ciurkiem”. Generalnie, telefon evolveo X-3 swoimi parametrami i możliwościami przypomina aparat z początku 2000 roku, a nie roku 2017! I to są suche fakty. I jeżeli ktoś myśli, że jest inaczej to proszę ten telefon porównać z B-2710 Solid, który nabyty 4 lata temu w tej cenie jest super telefonem mającym jeszcze to, czego nie ma X-3, a mianowicie: gps, Facebook, Twitter,Google,opcje szukaj i szeroko rozbudowane media oraz gumowane (!!!) boki i krawędzie obudowy! I uwaga, wszystko w nim funkcjonuje bez zastrzeżeń, a w evolweo już w 3 miesiącu zaczyna zawieszać się dolny przycisk kursora,powodujący przeskakiwanie przeglądania, lub stanie jego w miejscu, co bardzo irytuje! I to jest rzeczywistość o evolveo strongphone X-3.

Viewing 7 reply threads
Reply To: Evolveo StrongPhone X3 – wodoszczelny telefon Dual SIM za 411 zł
Your information: