Start Forum Operatorzy VOIP Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie – świat bajek bez dodatkowych opłat

Viewing 9 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072
    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      wow, szok, po prostu szok

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      @lopp Tak szok pozytywny, że polsat jako jedyny operator daje otwarte okno na kanały dziecięce z okazji dnia dziecka. Brawo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Fajnie, że polsat myśli o najmłodszych 🙂 Jeszcze jakaś promocja w wypożyczalni VOD by się przydała na jakieś fajne bajki 😉

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      No a co w tym złego. Ja specjalnie pod kątem dzieciaków i programów dla nich wybierałam pakiet tv w cp i myślę, że dzięki temu otwartemu oknu kilkoro rodziców będzie miało okazję, żeby się przekonać, że niektóre kanały dla dzieci są w pełni bezpieczne – mądre, uczące i że można je – w rozsądnych ilościach oczywiście – puszczać dzieciakom. Bez szkody dla ich rozwoju intelektualnego i emocjonalnego.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Otwarte okno polsatu z kanałami dziecięcymi to miła niespodzianka nie tylko dla najmłodszych, ale i nastolatków, bo na tych kanałów lecie wiele fajnych seriali.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Chętnie przycisnąłbym „lubię to”, ale nie ma przycisku. Będzie możliwość sprawdzenia, czy warto dzieciakom sprawić pakiet z bajkami. Trzeba za pomysł pochwalić cp, no ale z drugiej strony, wiadomo, że jak coś dadzą za darmo, a człowiekowi przypadnie do gustu, to potem sam sobie chętnie to kupi.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Kurcze jak byłem mały to w dzień dziecka była chyba tylko dłuższa dobranocka i jakiś dodatkowy film – może, bo nie pamiętam. A teraz 5 programów dodatkowo, nie filmów tylko programów 🙂 Dobrze, że CP ma możliwości i udostępnia je naszym dzieciom. Bravo !!!

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      A dla starszych dzieci coś będzie? 😀 Jakieś HBO w otwartym oknie może? 😀 Albo jakaś promocja na VOD? 😀

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139961

      Co prawda kanały dziecięce ani mnie ziębią, ani grzeją bo już z nich wyrosłem, ale znamienne jest, że ciągle czytam o jakiś nowościach, nowych programach w CP. To chyba obecnie najprężniej działająca platforma obecnie.

Viewing 9 reply threads
Reply To: Dzień Dziecka w Cyfrowym Polsacie – świat bajek bez dodatkowych opłat
Your information: