Jesteś tutaj:---Dwurdzeniowy Goclever Tab R973 z Android 4.1 Jelly Bean
Dwurdzeniowy Goclever Tab R973 z Android 4.1 Jelly Bean2012-09-18T05:02:58+02:00

Start Forum Sprzęt Tablety Dwurdzeniowy Goclever Tab R973 z Android 4.1 Jelly Bean

Viewing 11 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Do polskich sklepów trafił właśnie najnowszy tablet firmy GOCLEVER – TAB R973.Do polskich sklepów trafił właśnie najnowszy tablet firmy GOCLEVER – TAB R973. Podstawowymi atutami urządzenia są: najnowszy Android 4.1 Jelly Bean, dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066, wspomagany przez czterordzeniową kartę graficzną oraz 9,7-calowy ekran IPS.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Dwurdzeniowy Goclever Tab R973 z Android 4.1 Jelly Bean

• michel
      Member
      Liczba postów: 19

W porównaniu do Kiano pro Duala 10 ,GoClever nie ma Bluetootha , aparatu i ma tylko jeden port usb . Kiano ma Bluetootha, aparat, dwa portu Usb i HOST a i 24 m-ce door2 door

• michel
      Member
      Liczba postów: 19

W porównaniu do Kiano pro Duala 10 ,GoClever nie ma Bluetootha , aparatu i ma tylko jeden port usb . Kiano ma Bluetootha, aparat, dwa portu Usb i HOST a i 24 m-ce door2 door

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140032

ja mam kino pro duala 10 i jestem z niego zadowolona, zauroczona wyświetlaczem, i szybkością działania. otwieranie stron internetowych, przewijanie jest błyskawiczne. Bateria trzyma mi około tygodnia bez ładowania.

• Anonymous
      Guest

Czekam tylko na większy przypływ gotówki i na pewno bez zastanowienia kupuje własnie ten tablet.9,7″ IPS, podświetlenie LED, ekran 4:3, 1024 x 768 pikseli mówi samo za siebie.

• Anonymous
      Guest

a nie boicie się tej firmy go clever? czytam opiniue na necie i nie są pozytywne. Zwłaszcza o ekranie, że jest słaby, że wariują podpiete do ładowarki i częste restarty

• Anonymous
      Guest

jakbym czytał o mioim GC . ja juz z niego zrezygnowałem. Ciagłe odsyłanie do naprawy …. Kupiłem tablet zeby z niego korzystac a nie ciągle czekać aż wróci z serwisu

• Anonymous
      Guest

przeciez ten goclever to szrot jakiś jest

• Anonymous
      Guest

no tak, firma apple zatrudnia do wpisywania opini i komentarzy hahahaha

• Anonymous
      Guest

po miesiącu używania tabletu przeze mnie i innych członkow rodziny padło oprogramowanie, tablet włącza sie , jest tak jakby podświetlony ekran. zanim wyślę do serwisu może ktos juz miał taki przypadek i go sam rozwiązał?

• Anonymous
      Guest

ten tablet ma niezbyt dużą rozdzielczość co przekłada się na mniej szczegółowy obraz

• Anonymous
      Guest

nie polecam nikomu firmy Goclever. Chyba , że tym którzy maja mocne nerwy i kase na wysyłki do serwisu ehhh

Viewing 11 reply threads
Reply To: Dwurdzeniowy Goclever Tab R973 z Android 4.1 Jelly Bean
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile