Start › Forum › Operatorzy › Operatorzy komórkowi › Do końca tego roku cała Polska w zasięgu CDMA
-
AutorWpisy
-
-
-
Anonimowy
Gość7 stycznia 2009 o 07:07Liczba postów: 139075wariant pesymistyczny 7 lat??mysle ze troche wiecej.dlaczego?bo byc moze duzo osób popdpisze na poczatku umowe a potem sie okaze ze 3Gb to troche mało(cuz beneficjenci z zalozenia nie maja dostepu do kabla)i bedą musieli jakos sie trzymac limitu a potem nie sądze by przedluzali umowy.jednak zaczekam na oferte mobilną.pewnie pracują nad terminalem gsm/cdma.ciekawe jak bedzie wychodzilo "przełączanie" miedzy tymi technologiami-oby nie tylko automatycznie, bo bedzie wyrzucało na gsm przy przeciązaniu(duza liczba na danym obszarze)..to usługa ma sens jak sie ją sprawdzi w miejscach gdzie jest juz troche abobnentów bo ten zapis DO 1Mb/s kryje duzą dowolnosc
-
Anonimowy
Gość7 stycznia 2009 o 09:14Liczba postów: 139075 -
Anonimowy
Gość30 stycznia 2009 o 16:06Liczba postów: 139075testowanie wychodzi 69zł na miesiąc nie wiem skąd wziąłeś 100, ale do rzeczy. Cena modemu nie jest taka straszna, jak się zorientujecie w sklepie dobry router też kosztuje takie pieniądze , a to jest właśnie router…
Szkoda że niewiele osób może powiedzieć że to chodzi i w jakich miejscowościach, no i oczywiście czy np w Katowicach gdziie jest 3G jest możliwość że się z tego skorzysta(chyba nie). Więc studenci i tak mają zonk 🙂
-
-
AutorWpisy