Jesteś tutaj:---Darmowe WiFi ok. 16 Mb/s z kosmosu
Darmowe WiFi ok. 16 Mb/s z kosmosu2014-02-25T08:39:31+01:00

Start Forum Operatorzy Internet mobilny Darmowe WiFi ok. 16 Mb/s z kosmosu

Viewing 7 reply threads
 • Author
  Posts
  • Kan
   Keymaster
   Liczba postów: 31072

   Nowojorska organizacja non-profit, Media Development Investment Fund ogłosiła rozpoczęcie prac nad projektem ”Outernet”. Zakłada on zapewnienie szybkiego, jednokierunkowego łącza internetowego, dostępnego za darmo w każdym miejscu na Ziemi.

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Darmowe WiFi ok. 16 Mb/s z kosmosu

  • LesH
   Participant
   Liczba postów: 3914

   Pomysł na 'kosmiczną’ odmianę polskiego Aero2 lub darmowego netu WiFi od samorządów? 16 Mb/s jak na gratisowy dostęp nie jest mało, a także nie będzie za mało w przyszłości, gdy to wprowadzą. Wszak darmocha, a na 'komercyjnych’ dostawcach wymusi oferowanie znacznie szybszego odpłatnego dla potrzebujących i skłonnych za swe oczekiwania i potrzeby zapłacić. Jednokierunkowy przesył to poważne zubożenie funkcjonalności, ale powinna pojawić się koncepcja na drugi kanał zwrotny, coby użytkownicy mogli spokojnie ładować np. załączniki do swych emalii. Wymieniłem tylko jeden przykład potrzeby upload-u: ładowanie załączników, ale wszyscy dobrze wiemy, że tak potrzebny prawdziwy dostęp do internetu musi być dwukanałowy: 'w te i nazad’.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   Tak…przekaz zapewni w pełni anonimowość ??? By zaktualizować aplikacje na Androida trzeba zgodzić się na pełny dostęp do swoich danych ,jak czytanie SMS,MMS,dostęp do rejestratora dzwięku i do aparatu itd. ???
   To gdzie tu anoniomowość !?

  • metheor
   Member
   Liczba postów: 420

   Ale pomysł. Super. Byle więcej takich inicjatyw!

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140072

   a skąd oni wiedzą, ze ok. 16 Mb/s, skoro nie wiadomo ile milionów ludzi na całym będzie z tego systemu korzystalo. Będą limity, a jak liczba użytkowników gwałtownie wzrośnie, to co dalej?

  • PROZAK
   Participant
   Liczba postów: 1972

   Takie informacje świadczą o tym że internet w niedalekiej przyszłości będzie ogólnodostępny i za free.

  • Fankom
   Participant
   Liczba postów: 301

   Hej jestesmy na ziemi!.Darmowe dobre sobie , dajmy na to takie cos darmowe jak Wrota Lubelszczyzny,gdzie limit wynosi 750 mb.na miesiąc,zasieg tego internetu to glownie okolice gminy i rynku a dalej pustynia.

  • Fankom
   Participant
   Liczba postów: 301

   [quote]Hej jestesmy na ziemi!.Darmowe dobre sobie , dajmy na to takie cos darmowe jak Wrota Lubelszczyzny,gdzie limit wynosi 750 mb.na miesiąc,zasieg tego internetu to glownie okolice gminy i rynku a dalej pustynia. [/quote]powinno byc okolice urzedu gminy i rynku 🙂

Viewing 7 reply threads
Reply To: Darmowe WiFi ok. 16 Mb/s z kosmosu
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile