Start Forum Rozrywka TV i muzyka Cyfrowy Polsat z mikołajkowym prezentem dla abonentów

Viewing 3 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Cyfrowy Polsat tradycyjnie przygotował dla swoich abonentów świąteczny prezent – w tym roku jest to dostęp do nawet 33 kanałów tematycznych bez dodatkowych opłat. Z „otwartego okna” klienci będą mogli korzystać aż przez miesiąc – od 6 grudnia br. do 7 stycznia 2018 r.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Cyfrowy Polsat z mikołajkowym prezentem dla abonentów

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      No i bardzo miłe rozszerzenie na święta. Choć mi tam bardzo odpowiada w CP Pakiet Rodzinny HD, w którym mam Cinemaxy i kanały Eleven. A to niby ten niemal najtańszy pakiet 🙂

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Jak o tym nie myśleć, to jest to fajny gift od cyfrowego Polsatu. No ale wiadomo, dają kanały do obaczenia, ale też po to, żeby człowieka zachęcić do zmiany pakietu na wyższy. Ale ja się z tego Rodzinnego HD nie ruszam – jak poprzednik napisał, nie ma do tego powodu.

    • vanya
      Participant
      Liczba postów: 3

      Cyfrowy Polsat to moglby poszerzyc swoja oferte kanalow, bo na tle konkurencji wypada blado.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Cyfrowy Polsat z mikołajkowym prezentem dla abonentów
Your information: