Start Forum Operatorzy Internet mobilny Cyfrowy Polsat – Internet Domowy LTE na święta przez 6 mies. bez opłat

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Gorączka zakupów świątecznych trwa, a w Cyfrowym Polsacie można skorzystać z nowej promocji Internetu Domowego LTE. Teraz superszybkie LTE w domu można mieć aż przez 6 miesięcy bez opłat. Oferta jest dostępna w punktach sprzedaży operatora.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Cyfrowy Polsat – Internet Domowy LTE na święta przez 6 mies. bez opłat

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Fajna promocja, wiedziałem, że najlepiej będzie poczekać do ostatniej chwili, żeby znaleźć fajny net. Pod tym względem Cyfrowy Polsat akurat nie zawiódł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      15 zł miesięcznie za sam sprzęt, a co później kiedy umowa się kończy? Sprzęt przechodzi na własność czy trzeba zwrócić?

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Właśnie odesłałem ten syf z Cyfrowego Polsatu to żaden Internet dno nawet strony nie można załadować proszę nie brać tej nędzy.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Trzeba być kompletnym cymbałem aby płacić 15 zł za wynajem sprzętu i po umowie go oddać. W Tmobile płaci się 20 zł ale sprzęt po 24 miesiącach przechodzi na moją własność i mogę go sprzedać za 300-400 zł.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Promocja polsatu dość późno bo przed samymi świętami, ale wygląda nieźle, tym bardziej, że dają 6 miesięcy za free.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139992

      Jakie nie żle ? Czy wy ludzie nie potraficie liczyć? Do domowego od Tmobile to nawet nie da się z tym porównać. Drożyzna na maxa i jakość totalnie niedoinwestowanej sieci.

Viewing 6 reply threads
Reply To: Cyfrowy Polsat – Internet Domowy LTE na święta przez 6 mies. bez opłat
Your information: