Jesteś tutaj:---Coyote: radaroostrzegacz – alternatywa dla CB radia
Coyote: radaroostrzegacz – alternatywa dla CB radia2014-10-10T08:15:45+02:00

Start Forum Sprzęt Nawigacje GPS Coyote: radaroostrzegacz – alternatywa dla CB radia

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Coyote System jest europejskim liderem na rynku społecznościowych informacji drogowych – taka informacja widnieje na stronie producenta. Mam okazję przetestować jedno z takich urządzeń. Jestem bardzo ciekaw, czy Coyote będzie dobrą alternatywą dla starego, poczciwego CB radia.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Coyote: radaroostrzegacz – alternatywa dla CB radia

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140040

z ceną to chyba ich pos..ło

• Anonymous
      Guest

Testowałem to na Androidzie w czerwcu tego roku i na drodze krajowej nr 1 Łódź-Katowice było raptem 3 użytkowników na całej trasie, a co do ostrzeżeń to ” ło matko!” – szkoda gadać. Niestety inne aplikacje mają nawet po 100tys. użytkowników i są one wiarygodne. Cena podana przez firmę Coyote bardziej odstrasza niż zachęca i nie jest w stanie konkurować z darmowymi aplikacjami na smartfony.

• Anonymous
      Guest

Aplikacja iCoyote jest bezpłatna 🙂 A urządzenie firmy, która teoretycznie ma 100k użytkowników (chociaż nikt nie jest w stanie tego udowodnić) też kosztuje sporo 🙂

Viewing 3 reply threads
Reply To: Coyote: radaroostrzegacz – alternatywa dla CB radia
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile