Jesteś tutaj:---Co jeść w pracy????
Co jeść w pracy????2017-04-08T08:38:55+02:00

Start Forum Inne Hydepark Co jeść w pracy????

Viewing 3 reply threads
 • Author
  Posts
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Praca siedząca przed komputerem, mało ruchu oraz kiepska dieta powodują, że człowiek bardzo szybko łapie na wadze.
   Co jeść, aby było smacznie, zdrowo i zaspokajać głód. Jak to u was wygląda?

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   Jak mam czas to przygotowuję dzień wcześniej jakieś danie które można włożyć do mikrofalówki i podgrzać. Zwykle dania z ryżem + jakiś sos.
   Dobrą opcją jest organizowanie grupowego cateringu do miejsca pracy – fajnie jeżeli szef dopłaca do tego interesu 🙂
   W niektórych firmach jest tak, że szef zamawia w piątek catering – np [url=http://www.oyakata.com.pl/ksiega-mistrza-oyakata/kuchnia-japonska/najsmaczniejsze-proste-salatki-kuchni-japonskiej]sushi plus sałatki takie jak te tutaj pod linkiem[/url]. Smacznie, sycząco i zdrowo.

  • Faktura
   Member
   Liczba postów: 1

   Myślę, że do pracy możesz spokojnie zabierać ze sobą jakieś świeże [url=https://www.makro.pl/swiat-produktow/owoce-w-makro]owoce[/url]. Ciężko na dobrą sprawę o pełnowartościowy posiłek podczas przerw, gdyż na ogół trwają one zbyt krótko. Mogą to być banany, jabłka, czy gruszki. Wybór na dobrą sprawę jest nieograniczony, więc wybierz to, co smakuje ci najbardziej. Pamiętaj jedynie o tym, by sięgać w sklepie po świeże produkty, gdyż one są najlepsze w smaku, oraz dostarczą nam pełną wartość odżywczą, której oczekujemy.

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 140040

   [quote]Praca siedząca przed komputerem, mało ruchu oraz kiepska dieta powodują, że człowiek bardzo szybko łapie na wadze.
   Co jeść, aby było smacznie, zdrowo i zaspokajać głód. Jak to u was wygląda? [/quote]

   Proponuję nie kupować w takim przypadku gotowego jedzenia ale przygotować sobie coś wcześniej w domu. Wieczorem, tak aby mogło do nastepnego dnia poleżec. Potem odgrzewasz sobie to w mikrofali i masz zdecydowanie smaczniejsze jedzenie. Domowe i mniej kaloryczne niż kupowane zapiekanki czy kanapki ( czy tym bardziej pizza, którą zamawiają sobie niektóre osoby w mojej pracy).
   Pycha jest na przykład [url=https://www.przepisy.pl/przepis/fasolka-szparagowa]fasolka szparagowa[/url] – w lecie jedno z moich ulubionych dań, które robię sobie w domu jak i do pracy.

Viewing 3 reply threads
Reply To: Co jeść w pracy????
Your information:
https://linebet-bangladesh.com/en/mobile