Jesteś tutaj:---Cennik oferty operatora MVNO w naszej Rodzinie
Cennik oferty operatora MVNO w naszej Rodzinie2011-12-03T08:36:46+01:00

Start Forum Operatorzy Operatorzy MVNO Cennik oferty operatora MVNO w naszej Rodzinie

Viewing 23 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Dziś tj. 3 grudnia 2011 r. wystartowała nowa oferta Radia Maryja i SKOK z usługami nowej telefonii komórkowej „w naszej Rodzinie”. Cennik usług prepaid „w naszej Rodzinie” obejmuje min. Starter o wartości 20 zł z okresem ważności połączeń wychodzących 90 dni oraz ważności połączeń przychodzących 365 dni.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Cennik oferty operatora MVNO w naszej Rodzinie

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140072

czemu premier nie robi takich cudów jak ojciec dyrektor i jego kompania

• maar
      Keymaster
      Liczba postów: 357

Żadnych rewelacji to ta oferta nie zawiera .

• Anonymous
      Guest

Oferta jest bardzo atrakcyjna. Wszystko zależy kto ma jakie preferencje. Połączenia na stacjonarne i do straje wielkiej trójki są konkurencyjne i to bez „promocji”. W główny nurcie usług jest więc bardzo atrakcyjne. A jak kto dzwoni do Radia maryja to już ma „super wypas” bo przecie za darmo cały czas rozmowy… Warta polecenia i zakupu.

• Anonymous
      Guest

Mysle ze ta telefonia komorkowa ma przyszlosc .gdyz nie jest tak droga jak inne?

• akmk
      Member
      Liczba postów: 421

Ceny nawet nie złe tylko z biurem obsługi 1,85zł to przegięcie,ciekawe ile spowiedź będzie kosztować 10zł

• TomekO
      Participant
      Liczba postów: 268

Kończy mi się umowa zawarta 2 lata temu z ceną minuty 19 gr. do wszystkich, darmo w sieci z ogromnym opustem na telefon a tutaj tak niezorientowanych chcą oskubać ! Teraz dobra oferta to 10 gr. za minutę do wszystkich z telefonem.

• Anonymous
      Guest

ale nie ma rocznej ważności konta, odpada!

• Anonymous
      Guest

[b] @teletom[/b] ponieważ Ojciec Dyrektor w przeciwieństwie do polityków działa dla DOBRA POLSKI, a dla nich to pojęcie przekracza ich zdolności poznawcze, stąd tylko widzimy niszczenie kraju dla własnej prywaty;)

• PROZAK
      Participant
      Liczba postów: 1972

17 groszy wewnątrz sieci to zdecydowanie za dużo, ogólnie mało atrakcyjna oferta jak dla mnie.

• Anonymous
      Guest

POniszczy ten kraj…

• Anonymous
      Guest

lipa oferta

• Blom
      Participant
      Liczba postów: 3021

Ceny nawet nie straszne, naturalnie Centernet ukarany cennikowo 0.81zl. No i obowiazkowe free nielimitowane polaczenia ze studiem.

• Anonymous
      Guest

Wspaniała rzecz, jestem bardzo zainteresowany tą telefonią, tylko ciekawi mnie ile będzie kosztował roaming.

• s1k0r3k
      Member
      Liczba postów: 445

Oferta ciekawsza niż standardowa W3, np w takim Plusie na kartę, standardowo jest chyba 60 gr, żeby zmienić pakiet trzeba zapłacić, a jak wam zablokują połączenia wych., to stawka znowu się zeruje i jeżeli chcecie taniej rozmawiać w sieci czy do innych to znowu trza płacić. Nie dla kogoś kto uwielbia pakiety, smsy tylko w sieci i nigdy nie ma kasy żeby zadzwonić poza sieć (bo jedzie tylko na pakietach – pozdrawiam oranżowców i plusowców), ale dla osób dojrzałych posiadających pre-paid (ładuję i rozmawiam) oferta bardzo atrakcyjna.

• Anonymous
      Guest

[quote]lipa oferta [/quote]

A kto każe Ci z niej korzystać – przyjacielu??? 😡

• Anonymous
      Guest

może i ciekawa jest oferta, ale bardzo niszowa moim zdaniem. Ogólnie
      teraz coraz częściej ludzie łączą oferty i usługi w jedną całość, np.
      Funpack hd: telewizja i internet (pakiet tv, vod, telefon)… W
      ostateczności można przetestować te mvno, ale nie wiem czy gra warta świec

• Anonymous
      Guest

Centernetowi za karę dowalili 0.81 groszy, to zdaje się jest nielegalne.

• Anonymous
      Guest

Wszystko dobrze tylko dlaczego jego Magnificencja Założyciel o. doktor wyrzucił prawie cały skład ND itd a teraz Andrukiewicza?

• Anonymous
      Guest

Wszystko dobrze tylko dlaczego jego Magnificencja Założyciel o. doktor wyrzucił prawie cały skład ND potem i innych a teraz Andrukiewicza? Ten cennik z Centernetem jest w porządku bo np z Plusa dzwoni sie do nich za tyle samo.

• Anonymous
      Guest

Gdzie w Warszawie kupić starter i potem doładowywać?

• Anonymous
      Guest

Dziś dostałem starter z doład.5zł w Stefczyku,to o to chodzi? Nie mam jeszcze tel.komórkowego,można tak zacząć?

• Anonymous
      Guest

Mam już starter z tej sieci i korzystam z niego. Chciałem się tylko spytać czy są tu jakieś pakiety sms .

• Anonymous
      Guest

PILNE!!!! Gzie we wrzesniu 2013 r mogę kupic starter „W RODZINIE” (pomijajac internetowo) w jakim sklepie gdzie i ile kosztuje starter z numerem tej sieci?????????????

Viewing 23 reply threads
Reply To: Cennik oferty operatora MVNO w naszej Rodzinie
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile