Start Forum Sprzęt Bluetooth Bose QC 30, QC 35 oraz SoundSport Wireless – bezprzewodowe słuchawki sportowe już w Polsce

Viewing 5 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Dziś firma Bose zapowiedziała słuchawki wokółuszne QuietComfort 35 oraz douszne QuietControl 30, które rozprawiają się z ograniczeniami istniejących słuchawek bezprzewodowych z funkcją redukcji szumów. Firma Bose zapowiedziała również nowe bezprzewodowe słuchawki SoundSport i SoundSport Pulse, zaprojektowane specjalnie pod kątem wysiłku fizycznego.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Bose QC 30, QC 35 oraz SoundSport Wireless – bezprzewodowe słuchawki sportowe już w Polsce

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Dziękuję bardzo z takimi cenami. Jakby ktoś chciał douszne na bt to może spróbować Mpow – Wolverine albo Magneto. Tylko ostrzegam, że zasięg bt szału nie robi – około 4-5 metrów max.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Premiera QC35 w Polsce bedzie 20 czerwca, nie 5 czerwca – jak piszecie w artykule.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Bose noise reduction to najlepszy system. mam QC25 i to byla do tej pory najlepsza inwestycja w sluchawki jaka zrobilem. Wszystkie inne tansze modele moga sie schowac. Efektu nie da sie opisac i na pewno wart jest tej ceny.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Sproboj zatem Mpow Cheetah. Rewelacja i zasieg 10m.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139985

      Zdecydowanie odradzam qc30. Strasznie łapią wiatr co nie pozwala słuchać muzyki podczas treningu- słychać tylko wiatr, Bluetooth często urywa sygnał mimo tego, że słuchawki na uszach, a telefon w kieszeni. Nie spodziewałem się takiego amatorskiego sprzętu za takie pieniądze…. Mam też SoundSport i one o wiele lepiej radzą sobie z Bluetooth. Nie ma problemu z utratą zasięgu nawet w pomieszczeniu obok.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Bose QC 30, QC 35 oraz SoundSport Wireless – bezprzewodowe słuchawki sportowe już w Polsce
Your information: