Start Forum Operatorzy Operatorzy komórkowi Blog konsultanta sieci komórkowej – zapraszam

Viewing 0 reply threads
  • Author
    Posts
    • AjanK
      Member
      Liczba postów: 1

      Zainteresowanych kuluarami pracy u Operatora komórkowego zapraszam na nowo stworzonego bloga, prowadzonego przez pracownika z 4-letnim stażem

      http://jakrobicplany.blogspot.com/

      Blog jest w etapie tworzenia – na razie ogarniam tematy, jakie na początek należałoby poruszyć – pomysłów jest dużo, bo każdy dzień przynosi coś nowego, z czym można śmiało się podzielić z Czytelnikami.
      Planuję dużo ciekawostek od kuchni, oczywiście w ramach tego, co można wprost napisać O wszystkim innym będzie „owinięte w bawełnę”

      Co w nim będzie:

      codzienność – czyli sprzedawanie i ciśnienie, jakie wciąż jest odczuwalne

      sytuacje z życia wzięte – czyli Pan Klient który miesza Cię z błotem

      humor – czyli „jestem abonamentem od 15 lat”

      płacz – jak Twój plan jest na czerwono

      irytacja – jak przyszła kolejna rekalkulacja wypracowanych planów

      zawiść – jak inny salon w mieście przekroczył Cię w rankingu

      satysfakcja – jak po raz pierwszy od jakiegoś czasu ktoś Cię pochwalił

      nerwy – jak dziś 24. a plan na 80%

      radość – bo kolega/koleżanka w pracy po raz kolejny rozbawił Cię do łez między jednym Klientem a drugim

      smutek – bo potrzebujesz jakiś sprzęt na już, a Centrala lub przełożony nie jest w stanie Ci tego załatwić (a Klient chce 5 aktywacji i fiołkowo-zielony telefon jako mus)

      porady – jak nie dać się korpo, tylko po raz kolejny być na zielono w tabelce

      Liczę na porady, jak blog ma wyglądać, na sugestie, na wsparcie – czekam na Wasz odzew w komentarzach na blogu, w mailach

      Jak już napisałem – mam masę pomysłów, teraz tylko muszę je zebrać i przelać w posty

      (Oczywiście jak plany będą na odpowiednim poziomie)

      [url]http://jakrobicplany.blogspot.com/ [/url]

Viewing 0 reply threads
Reply To: Blog konsultanta sieci komórkowej – zapraszam
Your information: