Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry BlackBerry Passport z Androidem na pierwszym filmie

Viewing 2 reply threads
  • Author
    Posts
    • sewix5
      Member
      Liczba postów: 688

      Plotki na temat BlackBerry z Androidem krążą po sieci już od długiego czasu, ale jak dotąd nie doczekały się urzeczywistnienia. Wizja takiego urządzenia staje się jednak coraz bardziej realna – w sieci pojawiły się nie tylko zdjęcia Passporta z Lollipopem, ale również pierwszy film z udziałem tego smartfona.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: BlackBerry Passport z Androidem na pierwszym filmie

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Bo jak to Mrozu zapodawał „Bo jak nie Android to kto?!” 😛

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139973

      Wszystko tyko nie Android… Jeżynka dosięgła DNA… Pozbywa się powoli swojego znaku wyznacznika czyli własnego systemu… Powiedz CIE mi po co kupować kolejny smartfona z androidem??? Jak będzie to jedno i to samo….tylko w innej oprawie… Miałem kilka smartfonów z androidem i zaczęło mnie coraz bardziej wkurzac to zamulanie zawieszanie i resetowanie …przez co zmieniłem na inny system i kompletnie inny świat… Idzie jak Żyleta zero zawiasów zamknięty system… I już nigdy do androida nie wrócę:-\ no i bateria działa dłużej B-) jeśli chodzi o monopol Androida jeżynka będzie miała ciężko miną lata jak ludzie się do niej przekonują…liderem jest szajsung potem soniak itd…
      Tak samo w przyszlym roku Nokia też andek …. Szkoda gadać… Pozostaje tylko WP (W10) i IOS apple(drogo i nie każdego stać) ją mam WP i trzymają kciuki za dalszy rozwój i sporo ludzi się do niego przekonuje B-) proszę tylko by nikt mnie obrażał….każdy ma prawo do swego zdania 😉 pozdrawiam

Viewing 2 reply threads
Reply To: BlackBerry Passport z Androidem na pierwszym filmie
Your information: