Jesteś tutaj:----BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni2014-09-28T21:17:14+02:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

Viewing 2 reply threads
 • Author
  Posts
  • sewix5
   Member
   Liczba postów: 691

   BlackBerry ma się z czego cieszyć. Mimo, że sprzedaż nie idzie w miliony, to dla kanadyjskiego producenta 200 tysięcy sprzedanych urządzeń w ciągu 2 dni to niezłe osiągnięcie. Czy strategia prudkowania urządzeń z tradycyjną klawiaturą QWERTY przyniesie mu kolejne sukcesy?

   Pełna treść artykułu dostępna tutaj: BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mam pytanie odnośnie BlackBerry Classic. Z racji tego że zwykle po upadku telefonu dotykowego na wyświetlaczu pojawia się pajęczynka i wyświetlacz jest do wymiany nie chciałem kupować czegoś co mi się popsuje po głupim upadku. Czy ten Blackberry będzie miał taką samą niedogodność czy jest szansa że nie rozbije się?

   Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

   Reklama
  • Anonymous
   Guest
   Liczba postów: 182104

   Mój Black Berry Bold wytrzymał już wiele upadków, a wyświetlacz jest bez najmniejszej rysy czy pęknięcia. Jako drugi telefon nabyłem IPhone’a – po dwóch tygodniach, przy pierwszym upadku wyświetlacz roztrzaskał się na kawałki. Koszt naprawy 90% ceny zakupu nowego. Mam nadzieję, że Classic nie będzie krokiem wstecz jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia.

Viewing 2 reply threads
 • You must be logged in to reply to this topic.