Jesteś tutaj:----BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni2014-09-28T21:17:14+01:00

Start Forum Sprzęt Telefony – pozostali producenci i inne tematy Blackberry BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

 • Autor
  Wpisy
 • sewix5
  Członek
  Liczba postów: 691

  BlackBerry ma się z czego cieszyć. Mimo, że sprzedaż nie idzie w miliony, to dla kanadyjskiego producenta 200 tysięcy sprzedanych urządzeń w ciągu 2 dni to niezłe osiągnięcie. Czy strategia prudkowania urządzeń z tradycyjną klawiaturą QWERTY przyniesie mu kolejne sukcesy?

  Pełna treść artykułu dostępna tutaj: BlackBerry Passport: 200 tys. egzemplarzy sprzedanych w 2 dni

 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Mam pytanie odnośnie BlackBerry Classic. Z racji tego że zwykle po upadku telefonu dotykowego na wyświetlaczu pojawia się pajęczynka i wyświetlacz jest do wymiany nie chciałem kupować czegoś co mi się popsuje po głupim upadku. Czy ten Blackberry będzie miał taką samą niedogodność czy jest szansa że nie rozbije się?

  Pozdrawiam i dziękuję z góry za odpowiedź.

  Reklama
 • Anonim
  Liczba postów: 0

  Mój Black Berry Bold wytrzymał już wiele upadków, a wyświetlacz jest bez najmniejszej rysy czy pęknięcia. Jako drugi telefon nabyłem IPhone’a – po dwóch tygodniach, przy pierwszym upadku wyświetlacz roztrzaskał się na kawałki. Koszt naprawy 90% ceny zakupu nowego. Mam nadzieję, że Classic nie będzie krokiem wstecz jeśli chodzi o odporność na uszkodzenia.

Musisz się zalogować by odpowiedzieć w tym temacie.