Start Forum Sprzęt Android Black Friday ze smartfonami Allview – nawet do 600 zł taniej

Viewing 4 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Allview z okazji Black Friday 2017 klientów będzie kusić ciekawymi promocjami m.in.: nawet do 41% zniżki (-600 zł) na wybrane urządzenia, promocja 2 za 1 – kup smartfon x4 soul lite 3GB lub 4GB, a drugi dostaniesz w prezencie, czy głośnik V-Bass dla zamówień o wartości powyżej 1340 zł gratis.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Black Friday ze smartfonami Allview – nawet do 600 zł taniej

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Allview niech zadba o aktualizację, jak obiecywał. A potem sprzedaje swoje smartfony

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Faktycznie, trochę opóźniają aktualizacje, ale telefony ogólnie mają dobre, testowałem kilka sztuk to wiem co mówię.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      są tak awaryjne, że dają od razu drugi zapasowy xD

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139942

      Nie wiem jak jest z aktualizacjami, jak piszecie, bo nie mam dośwaidczenia, ale mam ich telefon od kilku miesięcy i jak dla mnie jest mega kozak. miaelm wczesniej samsunga, nokie, lg, i xiaomi, i szczerze mówiąc, w moim subiektywnym odczuciu jest on jednym z lesszych sprzętów (jezeli chodzi o stosunek jakość do ceny).

Viewing 4 reply threads
Reply To: Black Friday ze smartfonami Allview – nawet do 600 zł taniej
Your information: