Jesteś tutaj:---Biała Nokia N9
Biała Nokia N92011-11-01T17:23:39+01:00

Start Forum Sprzęt Nokia Biała Nokia N9

Viewing 5 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pomimo klasyfikacji jako „martwy produkt” i prognoz co do przyszłości firmy, Nokia poszła do przodu i zapowiedziała wydanie nowej wersji N9 – białej z 64 GB pamięcią wewnętrzną.

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: Biała Nokia N9

• ferdar
      Participant
      Liczba postów: 1625

Mogliby coś więcej zmienić nie tylko kolor.

• mumin79
      Member
      Liczba postów: 468

Ale biały to się bardziej brudzi…

• tabamirko
      Member
      Liczba postów: 135

A ja lubię biały kolor!

• zbyszekswce
      Participant
      Liczba postów: 1110

Nokia nie rozumie, że chwyty marketingowe pt. ZMIEŃMY KOLOR NA BIAŁY wychodzą tylko w przypadku Appla 🙂 żal mi Nokii – zamiast udoskonalać klasyczne telefony dalej brnie w ekrany dotykowe – co wyraźnie jej nie wychodzi! Czemu nie puszczą np. fona odklepanego na formie 3310 – z kolorowym wyświetlaczem z obudową wykonaną np. z tytanu albo stali nierdzewnej? COŚ JAK E52? Taki wzmocniony fon znalazłby wielu nabywców! A tak Nokie dobije Windows, który jest daleeeeeeeeeeeeko za iOS i Androidem!

• LesH
      Participant
      Liczba postów: 3914

Kolor jak kolor, ale dadzą 64 GB (Giga-Bajty, nie gigabity!) pamięci stałej. Łaska to ze strony producenta czy konieczność?… W opisie i specyfikacji technicznej https://www.telix.pl/telefon/nokia-n9-2485.html nie ma wzmianki o rozszerzaniu pamięci, zero informacji o slocie na karty! Czyżby w tym flagowym modelu AD 2011 zrezygnowano z gniazda na karty pamięci??? Jeśli tak, to Apple wytoczy im sprawę sądową o łamanie patentu na niemanie rozszerzania. Ale 64 GB to bardzo dużo. Będzie można używać smartfonu także jako przenośnego dysku twardego. Nieźle! Poza tym ta Nokia z dotykowym ekranem AMOLED ma wiele ciekawych i praktycznie przydatnych funkcji, jak choćby GPRS i EDGE w najwyższej klasie 33, co pozwoli w terenach poza zasięgiem UMTS / 3G osiągnąć prędkość mobilnego transferu do ok 560 kb/s. Nie wiem, jak N9 chodzi w praktyce. Mam nadzieję, że Telix ma jakieś wtyki albo względy u Orange, który już oferuje w promocji taryfowej te Nokie i że skapnie jeden egzemplarzyk do testu. Czekam niecierpliwie na dobry, wszechstronny test Nokii N9.

Viewing 5 reply threads
Reply To: Biała Nokia N9
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile