Start Forum Sprzęt Sony Bezpłatna aktualizacja oprogramowania telefonów Sony Ericsson

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Sony Ericsson oferuje aplikację Update Service, która w szybki i wygodny sposób pomoże zaktualizować oprogramowanie znajdujące się w telefonie komórkowym oraz zapewni optymalną wydajność aparatu – przypomina producent telefonów.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj:

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Mam k800i od roku. Chcialem zaktualizowac i sie okazalo ze nie ma nowego softu.

      Ale po co aktualizowac jak fon dziala dobrze.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Co to za news, skoro ja już mam od 2 lat SEUS’a (Sony Ericsson Update Service). Też mi nowość.

    • Krzyssiekk
      Member
      Liczba postów: 4

      Przecież to nie jest żadna nowość. SEUS jest dostępny już kilka lat…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Telix bardzo często publikuje artykuły na zamówienie. Proszę się nie dziwić, z czegoś ten serwis musi się utrzymać. Mi to nie przeszkadza.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Nietylko Telix zamieścił ten news.Z instrukcji

      można się dowiedziec tych arcyciekawych

      rzeczy,wystarczy przeczytac.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139976

      Skoro każą aktualizować soft wychodzą z założenia, że wypuścili na rynek produkt niedorobiony. Aktualizacja wcale nie przebiega hop siup – trzeba zainstalować program, podpiąć telefon, łączyć się z netem i jeszcze każą robić kopię zapasową, czyli update nie jest do końca bezpieczny. Super. Kupuję telefon żeby dzwonił i wysyłał sms-y a mam się z nim chrzanić. Aktualizacje powinny przychodzić bezpłatnie przez sieć GSM np. mailem i instalować się bez większego udziału użytkownika. Jakiś problem by SE dogadał się z operatorami, którzy sprzedają jego produkty?

Viewing 6 reply threads
Reply To: Bezpłatna aktualizacja oprogramowania telefonów Sony Ericsson
Your information: