Start Forum Sprzęt Nawigacja AutoMapa teraz z licencją na 2 lata dla Androida i iOS

Viewing 6 reply threads
  • Author
    Posts
    • Kan
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

      Producenci AutoMapy przygotowali specjalną ofertę na nowe 2-letnie licencje AutoMapy Polska. Do końca października 2-letnia licencja AutoMapy Polska dostępna jest w specjalnej, promocyjnej cenie.

      Pełna treść artykułu dostępna tutaj: AutoMapa teraz z licencją na 2 lata dla Androida i iOS

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      Po co jak google maps jest za darmo.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      To oni jeszcze są w latach 90? I licencje maja na rok, czy tam teraz na dwa lata, a nie jak u innych, albo za darmo, albo kupujesz raz i masz powieki 😉

    • rallyrychu
      Participant
      Liczba postów: 180

      Gdyby nie byli tak zachłanni to jeszcze bym im parę razy zapłacił z aktualną mapę do mojej starej nawigacji, ale jeszcze sobie ubzdurali, że licencja się przedłuża na rok, ale od wygaśnięcia poprzedniej, a nie od daty przedłużenia… No i stracili klienta. Trudno, teraz jest już wiele innych tańszych rozwiązań. Chociaż ostatnio chciałem na jakiś darmowych mapach wyznaczyć sobie trasę i nie można było, bo tylko nawigacja nie przyjmowała do wiadomości, że można chcieć wyznaczyć trasę z innego miejsca niż się obecnie przebywa…

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      @Ja
      To pojedź sobie geniuszu na google maps do Szwajcarii. Zobaczymy z jakim wrócisz rachunkiem. Są tacy co używają nawigacji nie tylko do poruszania się wokół komina we własnym mieście..

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      A ja 4 lata temu kupiłem Sygic na androida i jestem zadowolony. Raz wydane 20 euro, aktualizacja map, mapy offline, info o ruchu, limity prędkości, asystent pasów drogowych, po polsku, head-up display, kamera z udostępnianiem. Jeszcze się nie zawiodłem – przynajmniej w Europie.

    • Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 139943

      @Ja
      Doskonale zdaję sobie sprawę z jakich danych mapowych korzysta Automapa. A mój komentarz odnosił się „geniuszu” do stwierdzenia o nawigatorze Google Maps.
      Na rynku jest mnóstwo darmowych nawigacji offline, nawet lepszych od Here WeGO jednak mowa była o Googlowskim.

Viewing 6 reply threads
Reply To: AutoMapa teraz z licencją na 2 lata dla Androida i iOS
Your information: