Jesteś tutaj:---AutoMapa na Androida dostępna w wersji 1.4.2 beta
AutoMapa na Androida dostępna w wersji 1.4.2 beta2012-11-25T09:06:20+01:00

Start Forum Sprzęt Nawigacja AutoMapa na Androida dostępna w wersji 1.4.2 beta

Viewing 3 reply threads
  • Author
      Keymaster
      Liczba postów: 31072

Pełna treść artykułu dostępna tutaj: AutoMapa na Androida dostępna w wersji 1.4.2 beta

• Anonymous
      Guest
      Liczba postów: 140075

Nie wiem czy inni użytkownicy mieli problemy z licencją, ale ja jadąc samochodem (z wykupioną licencją na 3 dni) nagle ją straciłem w trakcie jazdy!. Następnego dnia licencja wróciła, ale gdy była potrzebna to mogłem sobie tylko pooglądać mapę. Oczywiście brak oddzewu ze strony producenta pomimo reklamacji. Może to już poprawili, ale niesmak pozostał.

• Anonymous
      Guest

Jeśli Automapa nie zmieni modelu licencjonowania to niestety straci klientów. TomTom oferuje pełne offline’owe mapy europy z dożywotnią aktualizacją za 250zł. Właściciele Nokii mają to do dawna za darmo.
      Sam używałem Automapy która jest dobra ale teraz prawdopodobnie kupię Tom Toma.

• Anonymous
      Guest

@cooliguana

Tak, poczytałem i jest tak jak napisałem, mapy (w tym nawigacja „turn-by-turn”) od Tom Toma są w tej cenie z dożywotnią aktualizacją co jest nieporównywalnie lepszą ofertą niż Automapa.
      Masz też racje że inne, według mnie niepotrzebne gadżety typu informacja o korkach, dodatkowe głosy, aktualizacja radarów są płatne. Mimo to za jednorazowe 250zł za nawigacje offline europy z bezterminową aktualizacją (lub chyba 140 w przypadku europy wschodniej) to dobra cena w porównaniu z czasowymi opcjami Automapy.
      Przyznam że Automapa zawsze była najlepsza w u nas w kraju ale ta różnica dzisiaj wcale nie jest taka duża jak to jeszcze było kilka lat temu.
      Szkoda że Automapa nie daje takiej opcji bo chętnie wspomógłbym rodzimą firmę a tak chyba wybiorę konkurencję.

Viewing 3 reply threads
Reply To: AutoMapa na Androida dostępna w wersji 1.4.2 beta
Your information:

https://linebet-bangladesh.com/en/mobile